Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Kampania marketingowa "District 9" trwa

Kampania marketingowa "District 9" trwa

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Jamjumetley
  Participant
  #4735

  Coraz częściej filmy reklamowane są przy pomocy interakcji z realnym światem. Twórcy "District 9" poszli tą drogą. Udostępniony został też nowy zwiastun.

  [more]Można go obejrzeć na traileraddict.com Podobnie jak poprzedni, zrealizowany został w formie filmu paradokumentalnego.

  Prócz trailerów Sony Pictures rozwieszało na ulicach miast odpowiednie plakaty instruujące jak skontaktować się z odpowiednimi służbami w wypadku napotkania obcego. Pod podany na billboardach numer zadzwoniło już około 33 tys. ludzi, a około 2,5 tys. z nich rzeczywiście zgłosiło fakt bliskiego spotkania.

  Efekty kampanii przerosły oczekiwania samych speców od marketingu.

  Źródło: Sci Fi Scoop[/more]

  fluor
  Keymaster
  #74720

  Świetny marketingowo 🙂

  Breen
  Participant
  #74752

  D9 zapowiada się bardzo ciekawie, a sam sposób przeprowadzenia akcji marketingowej pokazuje profesjonalizm tworców.. oby film był równie dobry co trailery

  The D
  Participant
  #74763

  Cloverfield również miał ciekawą akcję promocyjną, ale główne danie pozostawiło wielki niedosyt 😐

  Po pierwszy trailerze wydawało mi się, że będziemy mieli coś na kształt "Kontaktu" tylko z większą dawką hard SF a mniejszą metafizyki. Drugi trailer przywodzi nieco na myśl Starship Troopers. Choć produkcję Verhoevena lubię na pierwszą opcję miałem większą chrapkę. Ale na film pójdę prawie na pewno.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram