Już się mnoży!

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Dr Bobaz
  Participant
  #5419

  Dzisiejsza przerwa techniczna w pracy serwera Star Trek Online zakończyła się wprowadzeniem nietypowej łatki. Nie naprawia ona żadnych błędów, nie dodaje nowych treści do gry i nie zmienia zasad. Zawiera za to pliki niezbędne do działania zapowiadanego przez nas Publicznego Serwera Testowego "Tribble".

  [more]Konkretnie zaś zawiera funkcję kopiowania postaci z Holodeku (bo taka jest nazwa oficjalnego serwera) na Tribble'a. Jak tylko twórcy STO potwierdzą jej poprawne działanie, dostęp do serwera testowego będzie otwarty! Wtedy każdy gracz będzie mógł skopiować swoją postać i testować wszystkie nowe ulepszenia, łatki i dodatki, zanim trafią do Holodeku.

  Kopiowana postać pozostanie nienaruszona i będzie można kontynuować nią grę na normalnym serwerze. Nic, co zrobisz na Tribble'u, nie będzie miało wpływu na oryginał postaci.

  Po raz kolejny potwierdzono informację o udostępnieniu pierwszego STF "The Infected" razem z otwarciem Tribble'a, co napawa nas optymizmem.

  Wszystkie szczegóły i instrukcje dotyczące serwera testowego pojawią się w późniejszym czasie.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram