Forum Trek.pl Newsy Fantastyka John Locke w Falling Skies

John Locke w Falling Skies

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #6630

  Zgadnijcie, kto dołączy do ruchu oporu? Zespół znany z serialu Falling Skies dostanie wsparcie kogoś z LOST. Po co komu pistolety maszynowe i materiał wybuchowy, gdy ma się kogoś takiego jak John Locke wraz z jego wiernym nożem?

  [more]Strona EW napisała, że Terry O'Quinn wystąpi gościnnie w serialu sieci TNT Falling Skies. O'Quinn pokaże się w dwóch końcowych odcinkach drugiego sezonu. Będzie grał byłego profesora historii i mentora Toma Masona, którego gra Noah Wyle.

  Dołączona grafika

  Nikt nie wie więcej o życiu w prymitywnych warunkach niż Terry O'Quinn. Ten aktor spędził całe lata grając specjalistę od technik przetrwania, Johna Locke'a, w serialu sieci ABC LOST. Po jego zakończeniu w 2010 roku zagrał w kilku innych produkcjach. Najważniejsze z nich to występ w drugim sezonie Hawaii Five-0, gdzie partnerował koledze z planu LOST, Danielowi Dae Kimowi.

  W zeszłe lato serial Falling Skies stał się największym hitem sieci TNT. Podczas pierwszego sezonu każdy odcinek oglądało 6 mln widzów i dzięki temu osiągnął on najwyższą pozycję w sieciowym rankingu. Następny sezon stacja zacznie emitować w to lato.

  Źródło: Blastr[/more]

  Diabeu
  Participant
  #103901

  Bardzo dobra wiadomość, po pierwsze Falling Skies było o niebo lepsze od Terra Nova a po drugie Terry jest rewelacyjnym aktorem.

  Jamjumetley
  Participant
  #103903

  Dołączona grafika

  Swoją drogą, dobry odcinek - "Pegasus".

  Cross
  Keymaster
  #103924

  Falling Skies było o niebo lepsze od Terra Nova

  Ciężko nie było.

  Coen
  Participant
  #103926

  Jeśli o oceniać po finale sezonu, to Nieba dosłownie spadły.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram