Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Jest nadzieja dla Transformers 3

Jest nadzieja dla Transformers 3

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #5633

  Jest szansa, że trzecia część filmu o przybyszach z Cybertronu nie okaże się tak słaba jak poprzednia. Choć Transformers 2: Revenge of the Fallen był drugim najlepiej zarabiającym filmem w zeszłym roku, krytycy, a także spora część fanów nie zostawiła na nim suchej nitki. W artykule w USA Today reżyser Michael Bay i producent Lorenzo di Bonaventura wyjawili trochę informacji na temat powstającej właśnie produkcji.

  [more]Twórcy przyznają, że w drugiej części wystąpiły pewne niepożądane elementy i najwyraźniej chcą pokazać, że uczą się na błędach. Według di Bonaventury chaos w scenariuszu i akcji filmu spowodował strajk scenarzystów, który mocno utrudnił prace nad filmem i sprawił, że kolejne sceny powstawały w zbyt dużym pośpiechu. Czy dwa irytujące robociki to także wina pośpiechu? Cóż, w to trudno uwierzyć, ale jednak trzecia część to ma być koniec z głupkowatą komedią. Główną rolę komediową ma na powrót pełnić John Turturro.

  W Transformers 3 nie będzie cudownych powrotów poległych bohaterów. Jeśli ktoś zginie, to ostatecznie. To ma być koniec trylogii i bardzo możliwe, że dla wielu postaci będzie to koniec definitywny.

  Rozwiązano też problem, jaki spowodowało dość głośne odejście Megan Fox. W głównej roli żeńskiej zobaczymy modelkę Victoria's Secret - Rosie Huntington-Whiteley. O samej postaci niewiele wiadomo poza faktem, że o jej względy będzie zabiegał Sam Witwicky (albo ona o jego, w końcu to sci-fi).

  Dołączona grafika

  Rosie Huntington-Whiteley

  Wiemy już co nieco o fabule filmu. Ma ona wprowadzić nowy wątek ingerencji Transformerów w historię Ziemi. Okaże się, że obcy mieli wpływ nie tylko na rozwój naszej technologii, ale też maczali palce w wyścigu kosmicznym pomiędzy USA a ZSRR.

  I na koniec - do gustu fanów oryginalnej serii na pewno przypadnie wybór głównego czarnego charakteru. Po nieznanym The Fallen czas na Shockwave'a. Może będzie to dobra decyzja.

  Dołączona grafika

  Shockwave

  Premiera filmu w przyszłym roku.

  Źródło: USA Today[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram