Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Jesienne premiery 2016 - październik

Jesienne premiery 2016 - październik

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #8593

  gallery_4_21_180426.jpg

  W ile seriali z wrześniowego zestawienia się wciągnęliście? Za mało? Nie ma problemu, kolejny miesiąc też będzie pełny serialowych premier i powrotów. Przed Wami najciekawsze z nich.

  [more]Westworld - nowość (2 października) - mroczna wizja przyszłości, w której tworzymy i wykorzystujemy obdarzone sztuczną inteligencją istoty dla rozrywki. Zachwycająca obsada i budżet HBO - to trzeba będzie zobaczyć.

  Timeless - nowość (3 października) - podróże w czasie są jednym z najciekawszych motywów w fantastyce. Historia o skradzionym wehikule czasu i zmienianiu historii to może nic nowego, ale zwiastun robi dobre wrażenie.

  The Flash - sezon 3 (4 października) - Barry Allen też ostatnio grzebał w kontinuum czasoprzestrzennym. Zmiany, które wywołał, mogą go zaskoczyć.

  Arrow - sezon 5 (5 października) - drużyna Olivera się rozrasta, ale i jego wrogowie nie próżnują.

  Frequency - nowość (5 października) - śledztwo w sprawie tajemniczych morderstw, radio pozwalające na rozmowę "przez czas" z dawno nieżyjącym ojcem i zaskakujące konsekwencje tej rozmowy. Był taki film, teraz będzie serial.

  https://www.youtube.com/watch?v=BL8Rl2n2C6Y

  Supergirl - sezon 2 (10 października) - w tym sezonie Kara połączy siły z Kal-Elem. Pojawią się kolejne postacie z komiksów, zapowiedziano też drugi crossover z Flashem. Na pewno będzie super.

  Legends of Tomorrow - sezon 2 (13 października) - Przeszłość, przyszłość, zmiany w historii i coraz więcej komiksowych bohaterów. Telewizyjne produkcje DC zdecydowanie nie zamierzają ustępować tym kinowym.

  https://www.youtube.com/watch?v=2bDhkrYcO40

  Supernatural - sezon 12 (13 października) - ten serial nigdy nie umrze. A nawet jeśli, to tak jak jego bohaterów, ktoś na pewno go wskrzesi.

  Falling Water - nowość (13 października) - fani tej produkcji mogą mieć kłopot z zaśnięciem. Bo kto by chciał stracić kontrole nad swoimi snami?

  Black Mirror - sezon 3 (21 października) - ciąg dalszy antologii sci-fi pokazującej, jaki wpływ na przyszłe społeczeństwo mogą mieć zjawiska i technologie, które dziś znamy.

  The Walking Dead - sezon 7 (23 października) - wszyscy wiedzą, co się stanie na początku sezonu, ale patrząc na to, jak wygląda świat opanowany przez zombie, ciąg dalszy wcale nie będzie lżejszy.
  [/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram