Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Jesień z ekranizacjami DC

Jesień z ekranizacjami DC

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #7951

  DC nie ma na razie szans rywalizować z Marvelem w kategorii filmów kinowych, ale przypuszcza dość skuteczny szturm na jesienną ramówkę telewizyjną. Pokazaliśmy Wam już zwiastun trzeciego sezonu Arrow, ale w przeciągu kilku jesiennych tygodni premierę będą miały jeszcze trzy inne produkcje DC Comics. O większości już pisaliśmy, ale warto przypomnieć, bo wraz z tegorocznym Comic-Conem pojawiły się nowe materiały i informacje.

  [more]Pod koniec września wystartuje Gotham, o którym mówiło się już od dawna. Czy mroczne miasto przed pojawieniem się znanego wszystkim rycerza będzie oferowało na tyle ciekawą historię i bohaterów, by zdobyć wiernych widzów? Czas pokaże. Oceny pilota są jednak wysokie, a nowy zwiastun robi dobre wrażenie.

  https://www.youtube.com/watch?v=5S_bodvIBG4

  Dzień przed Arrowem, 7. października swój bieg rozpocznie The Flash. W wywiadzie twórcy powiedzieli, że serial nie będzie tak mroczny i "urealniony" jak Arrow, od którego się wywodzi. Tutaj klimat będzie lżejszy, a zdolności bohaterów (i złoczyńców) mniej ograniczone prawami fizyki. Potwierdzono też, że oba seriale będą się przeplatać i to niemal od początku sezonu. Czasem tylko pojedyncze postacie z jednego serialu pojawią się w drugim, innym razem powiązane będą całe odcinki. Zaprezentowano też nowy, krótki, ale zabawny zwiastun.

  A na koniec Constantine, czyli coś dla widzów o mocnych nerwach. Jeśli pamiętacie film z Keanu Reevesem o tym samym tytule, to wiecie, czego się spodziewać. Nowa historia o duchach, zjawach, demonach i innych równie sympatycznych zjawiskach pojawi się 24. października.

  https://www.youtube.com/watch?v=oVYtGBhYYG4

  [/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram