Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Jak się mają seriale sci-fi?

Jak się mają seriale sci-fi?

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #5518

  Airlock Alpha przygotował właśnie cotygodniowe zestawienie informacji o oglądalności seriali sci-fi. Nikogo nie zdziwi, że góruje w nim Lost, za to ostatnie miejsce, które przypadło Supernatural, wydaje się być mocno zaskakujące (a w ocenie fanów niesprawiedliwe).

  Tak czy owak, oglądalność Losta spadła w tym tygodniu o blisko 8%, podobnie sytuacja wyglądała przy V. Największy wzrost zanotowało Fringe - około 15%. O kilka procent zwiększyła się także widownia Supernatural i The Vampire Diaries. Zestawienie odnosi się do oglądalności w poprzednim tygodniu.

  Źródło: Airlock Alpha

  Krusty
  Participant
  #88048

  Przypominam że kanał na którym lecie SN ma mniejszy zasięg niż wielka trojka, po za tym patrzy się na grupy docelowe a w swojej SN jest bezkonkurencyjne, nie wspominając o tym, że Nielsen to najbardziej dupnicki system ratingowy i każdy fan scifi powinien na niego splunąć a nie korzystać z niego.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram