Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Jak się bawić to się bawić czyli urodziny

Jak się bawić to się bawić czyli urodziny

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Diensdale
  Participant
  #7732

  Dołączona grafika

  W opublikowanym wczoraj dev blogu Mac Cann ujawnił kilka szczegółów dotyczących obchodów czwartych urodzin STO. Sam jubileusz przypada na 2 lutego, ale event z tym związany rozpocznie się już 30 stycznia. Obecnie do czwartku mamy codzienne rozdawnictwo itemów z Cstore. Co czeka nas podczas uroczystości?

  [more]Po pierwsze nowy tzw. Feature episode zatytułowany "A Step Beetween the Stars". Rolę główną w nim odegra Admirał Tuvok któremu głos podłoży oryginalnie go grający Tim Russ. Po zakończeniu eventu urodzinowego ta misja dostępna będzie dla postaci, które mają osiągnięty 50 poziom i oferować będzie 3 nagrody do wyboru, a jej powtarzanie pozwoli skompletować je wszystkie. Q nie pojawi się w kwadrancie Delta, żeby nie pałętać się Wolkanowi pod nogami. Standardowo zasiądzie na tronie w stacji kosmicznej Federacji, na Nowym Romulusie i na Qo'noS. Interakcja z Q będzie dostępna dla postaci, które mają 10 poziom (Romulanie na 10 poziomie muszą wybrać frakcję). Codzienna rozmowa z członkiem kontinuum i niesienie mu pomocy przy organizacji imprezy pozwoli na uzyskanie komendacji niezbędnych do dokonywania postępów w projekcie reputacji. Impreza potrwa do 27 lutego.

  A Step Beetween the Stars

  O co w tym chodzi? Jest to kontynuacja misji "Sphere of Incluence". Tuvok utknie na stacji zlokalizowanej w pobliżu słońca w sferze Dysona. Będzie on prowadził rozpoznanie w sprawie wyłączenia systemu, który może zagrozić obecnej mechanice podróży Warp. Stacja zostaje zaatakowana przez siły Voth i w efekcie to my musimy przyjść z pomocą admirałowi i jego ludziom. Będziemy mieli możliwość latania blisko powierzchni słońca w jednym z nowych, hybrydowych okrętów.

  Dołączona grafika

  Słów kilka o nagrodach. Pierwsze wykonanie epizodu da nam 400 punktów komendacji co znacznie przyspieszy postęp w wykonywaniu eventowej reputacji. Po drugie do wyboru będziemy mieli jedno z trzech unikalnych urządzeń. Wykonanie misji trzy razy pozwoli nam na skompletowanie ich wszystkich.

  No dobra, ale o co chodzi z imprezą zapytacie? Próbowaliście kiedyś powiedzieć zamiast urodziny słowo órodziny? Brzmi inaczej. Tak samo jest tutaj. Goście zamiast dawać, dostaną prezenty, a zamiast siąść i się najeść będą musieli się ruszyć i napracować. Wykonanie misji dziennej otrzymywanej od Q da nam 40 punktów komendacji (plus 400 na dzień dobry za misję). Te punkty pozwolą na dokonanie postępu w projekcie eventowym. Oprócz tego podczas wykonywania feature episode możemy zdobyć specjalne pancerze EV (więcej o nich w osobnym artykule). Nagrodą w evencie będzie osobny dla każdej frakcji niszczyciel naukowy. Developerzy obiecują, że niebawem ujawnią jego statystyki.

  Czy już nadmieniłem, że są tym wszystkim podekscytowani? Nie? No to przyjmijcie do wiadomości, że niektórzy mało sobie przez to oka nie wydłubali. 😉

  Źródło: Oficjalna strona STO[/more]

  iron1992
  Participant
  #116014

  Garniturek jak to mawiam na pancerze bardzo szykowny. A fura ładna i ciekawe jak się tym latać będzie.

  FAB
  Participant
  #116028

  http://images-cdn.perfectworld.com/www/d3/...81390938629.jpg ten nowy okręt wygląda jak przerobiony Intrepid (z resztą na stronie Krypty tak by wynikało z opisu). No i statki naukowe dostaną drugi deflektor, fajnie 🙂

  swgs1994
  Participant
  #116030

  Tak się zastanawiam, czy to nie jest przypadkiem Voyager po reficie z użyciem technologi z sfery.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram