Forum Trek.pl Newsy Fantastyka J.J. Abrams wyprodukuje film o skoku na bank

J.J. Abrams wyprodukuje film o skoku na bank

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • fluor
  Keymaster
  #4403

  Paramount Pictures nabyło prawa do artykułu magazynu Wired "The Untold Story of the World's Biggest Diamond Heist" autorstwa Joshua'y Davisa. Podobnie jak w przypadku najnowszego Star Treka producentem filmu z możliwością reżyserii będzie J.J. Abrams.

  [more]"Niesamowita historia największej na świecie kradzieży diamentów" zostanie opublikowana w kwietniowym wydaniu magazynu Wired. Artykuł opisuje prawdziwą historię z Antwerpii w Belgii, gdzie w 2003 roku niewielka grupa włoskich złodziei w cudowny sposób ominęła 10 warstw zabezpieczeń i dostała się do skarbca, z którego zabrali kosztowności o wartości około 100 milionów dolarów.

  Po sześciu latach autor artykułu przeprowadził wywiad z przywódcą grupy osadzonym w belgijskim więzieniu, który ujawnił jak dokonano przestępstwa.

  Nie ustalono daty produkcji i nie zatrudniono jeszcze scenarzysty do filmu.

  Źródło: Movieweb[/more]

  Cross
  Keymaster
  #69514

  Ale co ma ten news do Trek.pl poza osobą J.J Abramsa? Te czekoladowe Defianty jeszcze da się znieść (choć kalibrem też taka informacja poraża), ale zaczyna to przypominać sklep z mydłem i powidłem.

  fluor
  Keymaster
  #69515

  Cross: jak być może zauważyłeś część wiadomości nie ma charakteru stricte informacyjnego, a rozrywkowy. Nie będziemy jakoś obsesyjnie śledzić twórców Treka (Abrams już się zalicza do tego grona), ale uznaliśmy, że ta informacja może zaciekawić kogoś.

  Piotr
  Keymaster
  #69516

  To czym zajmie sie Abrams po Treku dla wielu moze miec znaczenie. Bez obaw, do sniadania mu zagladac nie bedziemy. ;>A co do mydla i powidla - no bez przesady. Zajmujemy sie fantastyka, (m.in. Trekiem) i od tej tematyki niezmiernie rzadko odchodzimy. Badz spokojny, plotek a'la Pudelek nie zamierzamy zamieszczac. 😉

  Cross
  Keymaster
  #69528

  Ufam Wam 🙂

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram