Into the Hive

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • Smiecho
  Participant
  #7005

  Dołączona grafika

  Z Dev bloga STO: "W ciągu ostatnich lat Borg stanowił zagrożenie dla istnienia wielu ras w galaktyce. Postępy, jakie osiągnął w kwadrancie Gamma, kosztowały Federację i KDF życie niezliczonej ilości ofiar, ale opór okazał się nie być tak daremny, jak chciałby tego Borg. Nanowirus odkryty w bazie 82 (misja "Infected") przez Task Force Omega, jak również kontr-środek wyprodukowany na bazie danych znalezionych w systemie Vorn ("Cure") pozwoliły odwrócić losy wojny. Wydarzenia w systemie Quadra Sigma ("Khitomer Accord") udowodniły, że ataki Borg na kolonię Vega były w rzeczywistości zwykłymi próbami zmiany linii czasu, co miało dać mu przewagę. I chociaż Task Force Omega do tej pory triumfował, to zagrożenie ze strony Borg pozostało, a ostateczna walka ciągle czeka na rozstrzygnięcie.

  [more]Wszystkie dotychczasowe zdarzenia prowadzą do finalnego starcia z Borg w nadchodzącej misji Special Task Force: "Into The Hive". Na graczy czeka infiltracja Unimatrycy 01 - serca Kolektywu i siedziby samej Królowej Borg.

  Wiadomość od Task Force Omega:

  Kapitanie, nasi agenci odkryli położenie Unimatrycy Borga. Udało się nam wysłać sondę w tamten rejon i zanim została ona zniszczona, przekazała nam odczyty sugerujące, że w okolicy znajduje się pojazd samej Królowej. W tej chwili organizowana jest niewielka grupa wypadowa - infiltracja przez nią stanowisk obrony Borg wydaje się mieć większe szanse, niż frontalny atak floty.

  To najlepsza okazja na to, by walczyć bezpośrednio z Kolektywem. Chcę, żebyś udał się na przeszpiegi do Unimatrycy z niewielką drużyną i pokonał Królową Borg!

  Kiedy już przenikniesz do serca Unimatrycy 01, będziesz musiał pokonać drony podłączone bezpośrednio do centralnego węzła przekaźników, dzięki którym Królowa posiada bezpośredni dostęp do pozostałych sił floty Borg. Kiedy już to zrobisz, będziesz mógł zainstalować w Kolektywie wirusa, który zakłóci komunikację z Królową.

  Będziemy mieli czujniki alokowane na Twojej pozycji, by móc informować Cię o niebezpieczeństwach, jak również dostarczać dodatkowych informacji, gdy tylko takie będą dostępne.

  Powodzenia.

  Dołączona grafika

  Aby wziąć udział w misji należy skorzystać z publicznej lub prywatnej kolejki PvE. "Into the Hive" będzie misją naziemną dostępną na dwóch poziomach trudności: Normal i Elite. Misja będzie dostępna przez cały czas, ale gra podczas wyznaczonych godzin będzie nagradzane dodatkowo - informacja o tym będzie się pojawiać w kalendarzu w grze. Zadanie będzie możliwe do wykonania przez graczy zarówno Federacji, jak i KDF (z minimalną rangą Vice Admiral lub Lieutenant General) i będzie przeznaczone dla grup pięcioosobowych."

  Źródło: Season 7 Dev Blog #1

  [/more]

  FAB
  Participant
  #107634

  Ciekawe czy nagrody będą podobne do tych z STF, czyli ruda za sukces plus losowe przedmioty Mk11.

  Smiecho
  Participant
  #107637

  Mnie ciekawi nie tyle, czy będą podobne, ale czy będą warte gry.

  Spójrz co się stało po wejściu sezonu 6 i Tholian. Wszyscy ruszyli na Nukarę tłuc pająki, ale minęły dwa miesiące i ludzie wrócili do STFów? Dlaczego? Bo za Tholian jest de facto tylko set groundowy (który poza walką z Tholianami się nie przydaje) i Fleet Marki (o których za chwilę). A za STFy masz sporą ilość dilithium (w formie bezpośredniej, albo w postaci Proto/Rare Salvage) nie wspominając o całkiem fajnych setach Omega/Maco/KHG, które z powodzeniem sprawdzają się też poza STFami.

  To samo jest z misjami za Fleet Marki. Kto je robi i jak często? Wiem, że robisz dwie z nich dla Accolade, ale poza tym? Był szał na początku, ale od kiedy FM można dostać przetwarzając punkty doświadczenia doff, to zabrakło w tych misjach "marchewki"... Po prostu okazało się, że nie warto.

  I właśnie to mnie najbardziej zastanawia: czy gra/misja będzie warta świeczki...

  Może losowa konsola Mk XII...? 😉

  mad
  Participant
  #107638

  a kiedy ma się pojawić sezon 7 ?

  Smiecho
  Participant
  #107639

  Konkretnej daty nie ma i pewnie nie będzie do ostatniej chwili, ale co nieco słychać o końcu 2012.

  Tu masz poprzednie daty, może przez analogię coś wyjdzie:

  - sezon 1 (2010): start: 24. marca (środa),

  - sezon 2 (2010): start: 27. lipca (wtorek),

  - sezon 3 (2010): start: 9. grudnia (czwartek),

  - sezon 4 (2011): start: 7. lipca (czwartek),

  - sezon 5 (2011): start: 1. grudnia (czwartek),

  - sezon 6 (2012): start: 12. lipca (czwartek).

  Slawek
  Moderator
  #107640

  Season 7 planowany jest na listopad.Nowy STF będzie tylko jako misja ground - porcji space nie uświadczymy.Z nagrodami różnie to może być, gdyż zmiany dotkną cały STFowy sklepik. Niewykluczone, że całkiem znikną EDC i Salvage, a tym samym jeden z najlepszych środków zdobywania dilithium.Oczywiście jeśli ITH będzie prezentował poziom reszty STFów, to zapewne będzie się w to często grało, ale mimo wszystko mam nadzieje, że reszta S7 przyniesie ze sobą coś więcej, niż kolejne misje do zagrania parę razy i zapomnienia.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram