Forum Trek.pl Newsy Star Trek Inny Star Trek 3

Inny Star Trek 3

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #7501

  Wreszcie pojawiły się pierwsze w miarę konkretne informacje o Star Trek 3. Jasne było od dawna, że J. J. Abrams nie będzie go reżyserował, skoro zaangażowano go do stworzenia nowych Gwiezdnych Wojen, jednak pozostanie producentem filmu. Kto więc siądzie za sterem?

  [more]Głównym kandydatem, według samego Abramsa, jest Jon M. Chu, który ostatnio zajmował się sequelem G. I. Joe. Każe to podejrzewać, że kolejny Star Trek będzie wyglądał zupełnie inaczej niż dwa poprzednie. Jednakże Chu ma też w planach trzecią część G. I. Joe, więc trudno ocenić, co okaże się ważniejsze.

  Pewne natomiast jest to, że scenariusz znów napiszą Orci i Kurtzman. Miało być inaczej, ich miejsca mieli zająć znani z Thora i X-Men: First Class Zack Stentz i Ashley Miller, ale ostatecznie Paramount zmienił te plany.

  Film, mimo niedawnych słów Zachary'ego Quinto, ma ukazać się w 2016 roku.

  Źródło: Stopklatka[/more]

  swgs1994
  Participant
  #113527

  G.I. Joe: Star Trek Squad. NIEEEEEEEEEEEEEE! Już wolę Star Trek vs. Star Wars Episode 1: Fan Dreams .

  Romek 63
  Participant
  #113529

  A ja znalazłem taką informację na temat Star Trek 3

  Karl Urban chce czegoś nowego w Star Treku

  http://www.geekweek.pl/aktualnosci/17046/k...go-w-star-treku

  [...]Jak słusznie zauważa Urban - Star Trek został wymyślony aby pokazywać eksplorację kosmosu, dlatego wspaniale byłoby uchwycić to w kolejnym filmie zamiast robić kolejną oklepaną historię o zemście. Amen.

  Gdyby zmiany poszły w tym kierunku to bardzo by mi to odpowiadało 🙄

  Cross
  Keymaster
  #113533

  Facet ma rację, ale kto go posłucha?

  The D
  Participant
  #113554

  Gdyby zmiany poszły w tym kierunku to bardzo by mi to odpowiadało 🙄

  Teoretycznie końcówka dwunastki może takie coś zapowiadać - Enterprise wyrusza na 5-letnia misję badać nieznane. Ja bm się nawet nie obraził jakby ST XII był pilotem kolejnego serialu eksploracyjnego.

  fluor
  Keymaster
  #113556

  Ekhm, jedenastka też tak się kończyła 😉

  swgs1994
  Participant
  #113557

  Niestety maja ograniczone pole, ponieważ Paramount i Abrams oficjalnie potwierdzili przy pierwszym komiksie z nowej serii Star Trek iż są one kanoniczne (tak płacz i zgrzytanie zębów: są komiksy nie będzie serialu). BTW: są one świetne.Niedawno ruszyła seria zeszytów z serii After Darkness, która przedstawia nowe przygody załogi umiejscowione po wydarzeniach ze ST XII.Jeżeliby chcieli zrobić coś innowacyjnego, to musieliby opierać się na tym co jeszcze nie zostało wykorzystane w komiksach.

  Jamjumetley
  Participant
  #113559

  W XIII najprawdopodobniej będzie konflikt z Klingonami. Niby tylko pogłoska, ale jak się zastanowić, to brzmi bardzo prawdopodobnie.

  swgs1994
  Participant
  #113567

  Zgadłeś prawidłowo 😉

  Dołączona grafika

  Lo'Rel
  Participant
  #113568

  Póki co to wróżenie z fusów. Jeżeli ST XIII miałby wyglądać jak First Class, czy G.I. Joe to nic tylko czas umierać.A te klingońskie owady to jakaś hybryda z Naradą? Nawet nienajgorsze, ale klingońskie to to nie jest.

  Jamjumetley
  Participant
  #113571
  The D
  Participant
  #113578

  Ekhm, jedenastka też tak się kończyła 😉

  No niby tak, al tam to wyszło jakoś nienaturalnie, czy raczej nie na miejscu. Oczywiście wiadomo ze serial z aktualna ekipą jest mało prawdopodobny: Quinto, Urban czy Pegg grywają w serialach, ale Pine czy Seldana raczej łapią się wyłącznie ról filmowych.

  Niestety maja ograniczone pole, ponieważ Paramount i Abrams oficjalnie potwierdzili przy pierwszym komiksie z nowej serii Star Trek iż są one kanoniczne (tak płacz i zgrzytanie zębów: są komiksy nie będzie serialu).

  Eee tam. Paramount nie będzie miał skrupułów odwołania kanoniczności jakiegoś utworu jeżeli będzie miał w tym inny interes.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram