Informacje o grywalnych Remanach

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #7368

  Dołączona grafika

  W kolejnym Dev Blogu poświęconym Legacy of Romulus Cryptic Studios opublikował informacje na temat grywalnego gatunku Reman, dostępnego dla graczy tworzących postać Republiki Romulańskiej. Opcja ta nie będzie jednak dostępna dla wszystkich od razu - Reman trzeba będzie wykupić w C-Store, albo odblokować po osiągnięciu dowolną postacią piątego tieru reputacji Romulańskiej. Szczegóły w dalszej części newsa.

  [more]

  Dołączona grafika

  Jak można zaobserwować na powyższych obrazkach, gracze otrzymają możliwość wyboru płci. Dyskusyjny design grywalnych remańskich kobiet już spotkał się z dość mieszanymi opiniami, szczególnie jeśli porówna się go do jednej z postaci NPC obecnych na Tribblu.

  Remanie charakteryzować się będą własnym unikatowym zestawem bonusów (Trait):

  +20 Perception

  +1.5% Expose Chance

  +1 second Expose Duration

  +10% Exploit Damage

  +25% Resistance to Flanking Damage

  +5 Resistance Rating to Energy and Physical damage

  Oprócz tego, opcjonalnie, gracz będzie mógł dobrać cechę dającą postaci możliwość zastosowania Mind Drain - silnego ataku wysysającego energię życiową z każdego żywego (nie mechanicznego) wroga, co odnowi zarazem pokaźną ilość punktów życiowych.

  Aby tego było mało, odblokowanie bądź też zakup Reman odblokuje zarazem dwa specjalne poszycia kadłuba okrętów, możliwe do wykorzystania na dowolnym Warbirdzie, także przez postacie romulańskie.

  Remanie otrzymają także własny pakiet mundurów, nie tylko za sprawą C-Store, ale także wraz z postępami w rozgrywce. Mundur widoczny na zdjęciu wyżej ukazuje wariant, jaki otrzymają Remanie sprzymierzeni z KDF.

  Źródło: Legacy of Romulus Dev Blog #14[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram