Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Informacje dotyczące Punisher: War Zone

Informacje dotyczące Punisher: War Zone

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #3905

  Jak donosi portal SyFy, w internecie rozpętała się prawdziwa burza opinii dotyczących filmu Punisher: War Zone. Czym różnić się będzie od poprzednika?

  [more]Wiadomo, że główną rolę w filmie - Punishera/Franka Castle zagra Ray Stevenson, zaś akcja nie skończy się, w przeciwieństwie do 'jedynki', w Tampa. Scenarzyści tym razem postanowili odnaleźć inspirację w oryginalnych komiksach Marvela, co z pewnością spodoba się starym fanom Punishera. Co nam to mówi? Otóż świat przedstawiony w filmie nie będzie do końca realistyczny, gdyż nie sposób wiązać komiksu z takowym, co za tym idzie, Punisher: War Zone z pewnością nie będzie filmem kryminalnym.

  Frank Castle prowadzić ma swoją prywatną wojnę z przestępczością. Cechować go ma zupełny brak zasad i przemoc. Jego głównym przeciwnikiem ma być szef mafii, Billy Russoti, znany także jako Jigsaw.

  Scenariusz do filmu został napisany przez Arta Marcuma i Matta Hollowaya, którzy opracowali go na podstawie szkicu stworzonego przez Nicka Santora (Prison Break).[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram