Forum Fandom Kluby i grupy III Chrzanowskie Dni Fantastyki

III Chrzanowskie Dni Fantastyki

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • Piasek
  Participant
  #6429

  Zapraszamy na III Chrzanowskie Dni Fantastyki, które odbędą się w dniach 7-9 października 2011 roku w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie, ul. Broniewskiego 4.

  Jak co roku przygotowaliśmy dla Was bogato wyposażony games room z nauką gier planszowych i karcianych, sesje RPG, profesjonalne warsztaty pisarskie, LARPy oraz gry bitewne. Ponadto zapraszamy na prelekcje Bloku Horroru i Grozy, Gwiezdnych Wojen oraz Literackiego.

  Impreza trwa trzy dni, a wstęp na nią jest bezpłatny! Za symboliczną opłatą zapewniamy noclegi w tzw. warunkach konwentowych (kawałek podlogi, śpiwór + karimata = zadowolony uczestnik).

  Zachęcamy również do udziału w konkursie literackim Pigmalion Fantastyki, którego rozstrzygnięcie nastąpi na III Chrzanowskich Dniach Fantastyki. Prace można nadsyłać do 16 września. Jury: Jakub Ćwiek, Anna Kańtoch, Michał Cholewa.

  :: ZAPRASZAMY ::

  http://galatea.dragonfans.pl

  Doszły nas słuchy o planowanej akcji militarnej Imperium,w wyniku której zamierza ono przejąć kontrolę nad III Chrzanowskimi Dniami Fantastyki. Nasz wywiad zebrał informacje co do składu uderzeniowego - tutaj możecie więc zobaczyć naszych gości z Polish Garrisonu.

  Ponadto, do programu Bloku Gwiezdnych Wojen dołączyła atrakcja "Malowanie Darth Maula". Odbędzie się ona w sobotę rano.

  Piasek
  Participant
  #100611

  W naszym Games Roomie znajdzie się prawie 70 gier! Pełen spis tutaj. Zapraszamy również na 2. atrakcyjne turnieje Magic:the Gathering - na GPT Amsterdam oraz Draft Innistrad. Szczegóły tutaj.

  Bawcie się z nami w następny weekend! Impreza trwa od piątku 7 października do niedzieli 9 października włącznie.

  Piasek
  Participant
  #100722

  Od wczoraj dostępny jest pełen program imprezy. Zabawę zaczynamy już wten piątek o 16! Przypominamy - impreza jest darmowa, a na miejscuczeka na Ciebie masa atrakcji!

  damiantren
  Participant
  #102675

  Byłem, gdzie mogę fotki zobaczyć??

  Doro
  Participant
  #106067

  Jako mieszkaniec tytulowego miasta .. jakis kontakt moze z fanami s-f w tej okolicy ?

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram