Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Ian McKellen oficjalnie w Hobbicie

Ian McKellen oficjalnie w Hobbicie

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • GWYNBLEIDD
  Participant
  #5253

  Peter Jackson producent Hobbita, kolejnej ekranizacji książki J.R.R Tolkiena, wypowiedział się na temat prac nad obsadą nowego filmu. Wcześniej reżyser filmu Guillermo del Toro zapowiadał, o czym pisaliśmy tutaj, że wśród obsady znajdą się aktorzy z Władcy Pierścieni. Tymczasem Jackson potwierdził, że pewny angaż do Hobbita ma jedynie Ian McKellen, odtwórca roli Gandalfa.

  [more]Jak mówi Jackson, na razie oprócz wspomnianego McKellena nie oferowano żadnej roli w filmie. Takie angaże będą proponowane dopiero kiedy w pełni zostanie opracowana koncepcja obsady. Producent przyznaje, że znalezienie odpowiednich aktorów do ról szczególnie hobbitów, elfów czy też krasnoludów nie jest prostym zadaniem. Największym wyzwaniem jest jednak wybranie odpowiednich odtwórców do zagrania tych pierwszych. "Nie jest to tak prosta sprawa jak sobie można wyobrazić. Muszą to być aktorzy o odpowiedniej fizjonomii i cechach charakteru. (...) To są fantastyczne postaci, dlatego chcemy wybrać do tych ról odpowiednich aktorów, odpowiednich ludzi zdolnych oddać specyfikę tych charakterów.".

  Pisze o tym TotalSciFiOnline.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram