Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Grudzień na kanale SciFi Universal

Grudzień na kanale SciFi Universal

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #6501

  Przed nami zima i długie, ciemne wieczory, ale nie ma co się obawiać o nudę. Kanal SciFi Universal przygotował dla swoich widzów zwyczajową dawkę seriali i filmów spod znaku fantastyki. Zapraszamy.

  [more]Haven – Sezon 2

  (Haven)

  Do 28 grudnia w środy o 21:00

  Dołączona grafika

  Serial został zrealizowany w oparciu o nowelę „Colorado Kid” Stephena Kinga. Przedstawia on dziwny świat Haven, małego miasteczka w stanie Maine, zamieszkanego przez tajemniczych osobników, którzy za sprawą swoich niesamowitych mocy stali się społecznymi wyrzutkami. Agentka FBI, Audrey Parker (Emily Rose), ściga zbiegłego więźnia, który umiera wkrótce po dotarciu do Haven. Audrey postanawia zatrzymać się w tym zagadkowym mieście, by je zbadać. Wkrótce odkrywa, że Haven jest czymś więcej, niż jedynie kluczem do przeszłości swoich mieszkańców...

  ==========

  Być człowiekiem – Sezon 1

  (Being Human)

  Środy o 22:00

  Dołączona grafika

  Amerykańska adaptacja popularnego brytyjskiego serialu fantasy, opowiadającego o wzlotach i upadkach trójki dwudziestokilkuletnich współlokatorów. Tak się składa, że są nimi duch, wilkołak i wampir. Główni bohaterowie nie tylko próbują sprostać codziennym wyzwaniom, rzucanym każdemu, kto pragnie zgodnie żyć pod jednym dachem z innymi osobami, ale również usilnie starają się zaakceptować swoje osobliwe przypadłości w, często wrogim wobec nich, świecie zwykłych ludzi.

  ==========

  Gwiezdne wrota: Wszechświat – Sezon 2

  (Stargate Universe)

  Do 18 grudnia w niedziele o 21:00, na zakończenie specjalny, potrójny odcinek

  Dołączona grafika

  Znacznie ostrzejszy, drugi – a zarazem ostatni – sezon serialu Gwiezdne wrota: Wszechświat, popycha ten oparty na filmowej klasyce cykl w zupełnie nowym kierunku. Dzięki temu serial przemawia zarówno do wytrwałych fanów Gwiezdnych Wrót, jak i do zupełnie nowej widowni. Robert Carlyle ponownie wciela się w rolę doktora Nicholasa Rusha, który wraz z załogą pradawnego statku kosmicznego „Destiny” kontynuuje swe podróże po wszechświecie...

  ==========

  Eureka - Sezon 3

  (Eureka)

  Poniedziałki o 21:00

  Dołączona grafika

  Ten niezwykle popularny program powraca na nasze ekrany. Cotygodniowe, podwójne odcinki poprzedzają planowaną na luty antenową premierę czwartego sezonu serialu.

  Wypadek samochodowy sprawia, że szeryf federalny Jack Carter trafia do tajnego miasteczka o nazwie Eureka. Wydawałoby się, że władze Stanów Zjednoczonych zgromadziły w tym dziwnym miejscu wszystkich geniuszy świata, by pracowali nad zatwierdzonymi przez rząd ulepszeniami i wynalazkami. Gdy pewien eksperyment kończy się niepowodzeniem, Jack zostaje obrany następcą rannego szeryfa. To jednak nie jego intelekt, ale zdolność empatii i łatwość nawiązywania kontaktów zdecydowały o tym, że stał się on idealnym kandydatem na ten urząd. Już wkrótce Jack przekonuje się, że Eureka jest bardziej tajemnicza, niż mu się wydawało.

  ==========

  Weekendy z całą kolekcją

  W każdy grudniowy weekend kanał SciFi Universal zaprezentuje swoje najlepsze filmy i seriale, umożliwiając widzom nadrobienie zaległości w oglądaniu ich ulubionych programów.

  Sobota 3 grudnia i niedziela 4 grudnia

  Eureka – Sezon 2

  Sobota 17 grudnia i niedziela 18 grudnia

  Gwiezdne wrota: Wszechświat – Sezon 2

  Sobota 10 grudnia i niedziela 11 grudnia

  Magazyn 13 – Sezon 2

  Sobota 24 grudnia i niedziela 25 grudnia

  Gdy psuje się pogoda

  Sobota 31 grudnia i niedziela 1 stycznia

  Haven – Sezon 2

  ==========

  Filmowa sensacja: Gdy psuje się pogoda

  Soboty od 3 do 24 grudnia, podwójne seanse filmowe o 21:00

  Prognoza na grudniowe, sobotnie wieczory przewiduje, że widzowie mogą spodziewać się nawałnicy filmów akcji, zrealizowanych w ekstremalnych warunkach pogodowych.

  Sobota 3 grudnia

  21:00 Lodowe trzęsienie (Ice Quake)

  Wieczna zmarzlina pod powierzchnią Alaski, zaczyna tajać. Powstają podwodne rzeki ulatniającego się, ciekłego metanu. Wkrótce dochodzi do wstrząsów.

  23:00 Zlodowacenie (Ice Age 2012)

  Wybuch wulkanu w Islandii sprawia, że ku Ameryce Północnej pędzi lodowiec. Jedna z rodzin usilnie próbuje uciec przed zbliżającym się zlodowaceniem.

  Sobota 10 grudnia

  21:00 Lodowiec (Ice) [dwuczęściowy miniserial]

  Prowadzone na lodowcu Grenlandii odwierty powodują jego zapadnięcie. Powstają niszczycielskie zmiany pogodowe, które zagrażają ludzkiej egzystencji.

  Sobota 17 grudnia

  21:00 Lodowa groza (Ice Road Terror)

  Para wziętych kierowców ciężarówek zgadza się przewieźć ładunek materiałów wybuchowych do oddalonej kopalni, gdzie odkryto prehistorycznego potwora.

  23:00 Mordercza pogoda (Weather Wars)

  Szereg dziwnych burz w okolicy Waszyngtonu jednoczy ponownie dwóch skłóconych braci. Odkrywają oni, że ich ojciec naukowiec manipuluje pogodą.

  Sobota 24 grudnia

  21:00 Titanic 2

  W setną rocznicę pierwszego rejsu Titanica, luksusowy liniowiec o nazwie Titanic 2 wyrusza śladem swojego imiennika. Czy spotka go ten sam los?

  23:00 Arktyczny podmuch (Arctic Blast)

  Zaćmienie Słońca wywołuje łańcuch wydarzeń, w wyniku których świat może pokryć się lodem. Ziemia staje w obliczu kolejnej epoki lodowcowej.

  ==========

  Oryginalne filmy SciFi

  Soboty o 21:00

  W dniach 3-24 grudnia nastąpi przerwa w emisji Oryginalnych filmów SciFi. Pasmo powróci na ekrany w sobotę 31 grudnia z kolejną regionalną premierą.

  Góra strachu (Killer Mountain)

  31 grudnia o 21:00

  Zespół badawczy przepada bez wieści na najwyższym, niezdobytym dotąd szczycie świata. Akcją ratunkową kieruje słynny alpinista, Ward Donovan. Ma on ku temu osobiste powody, albowiem wśród zaginionych znajduje się jego była dziewczyna, Kate. Góra uważana jest przez miejscową ludność za siedzibę bogów. Każdego, kto wkroczy na tę świętą ziemię, czekają przerażające konsekwencje. Ratownicy ignorują jednak liczne ostrzeżenia i kontynuują misję. Wkrótce staje się oczywiste, że wierzenia okolicznych mieszkańców nie są jedynie przesądem. Zgodnie z przepowiednią, Donovan i jego ludzie zmuszeni są stanąć do rozpaczliwej walki o przetrwanie z tajemniczymi, wrogimi mocami. Trzymający w napięciu thriller z Aaronem Douglasem i Emmanuelle Vaugier w rolach głównych.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram