Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Garść wieści o Torchwood: The New World

Garść wieści o Torchwood: The New World

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Jamjumetley
  Participant
  #5891

  Na Torchwood: The New World przyjdzie nam jeszcze poczekać do najbliższego lata, ale producent - Russell T Davies zdradza Colliderowi kilka szczegółów na temat nadchodzącej serii. W dalszej części prezentujemy krótkie streszczenie.

  [more]

  Dołączona grafika

  W Torchwood: Children of Earth, z całej drużyny ocaleli jedynie Jack Harkness (John Barrowman) i Gwen Cooper (Eve Myles). To właśnie oni będą głównymi bohaterami nowego sezonu, który czasowo umiejscowiony będzie około dwa lata po poprzedniej serii. Dołączy do nich również kilka nowych postaci. Agenci CIA - Rex Matheson i Esther Katusi znajdą się na tropie spisku o zasięgu globalnym. Dojdą do wniosku, że odpowiedzi na wiele pytań leżą w działalności Torchwood. Pojawią się też siły próbujące udaremnić odbudowę tej tajnej instytucji. Pozostałe nowe twarze, to dr Vera Juaraz i Oswald Jones. Ten ostatni wzbudzi z pewnością sporo kontrowersji ze względu na bycie mordercą - pedofilem. Nie takie rzeczy jednak widzieliśmy w poprzednich sezonach.

  Akcja rozszerzy się na kontynent amerykański. Jej część toczyć się będzie w Waszyngtonie. Mimo, że ekipa nie wybiera się do stolicy Stanów Zjednoczonych, są ambicje aby zrealizować zdjęcia w Los Angeles.

  Źródła: Blastr, Collider[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram