Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Garść falkonowych wieści

Garść falkonowych wieści

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • fluor
  Keymaster
  #6473

  Mamy dla Was kolejną garść falkonowych newsów.

  Z dumą prezentujemy Wam plakat Falkonu, na którym znajdziecie wszystkie falkonowe bóstwa!

  [more]Powiększyła się lista sponsorów i patronów Falkonu, dołączyły do nich m. in.: Mass Effect 3, Rebel, Solaris i inni. W związku z tym powiększa się również pula nagród do Falkonowych konkursów, spośród których będziecie mogli wybierać do woli, a to za sprawą waluty konwentowej, tzw. Blessów. W tym miejscu przypominamy o trwających zgłoszeniach do konkursu na najlepszy strój, w którym również będzie do wygrania wiele atrakcyjnych nagród!

  Znane są także kolejne wieczorne atrakcje: w piątek zapraszamy na szalone improwizacyjne show grupy No Potatoes, natomiast w sobotę w muzyczną wędrówkę po mroźnej Skandynawii, Zielonej Wyspie i słowiańskich rubieżach z zespołem prawą Black Velvet Band. W programie Falkonu w tym roku pojawiły się dwie zupełnie nowe propozycje: blok warsztatów oraz kącik dziecięcy - które być może na stałe zagoszczą na Falkonie. Pełny program opublikujemy na stronie już niebawem!

  Na koniec wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem imprezy oraz informacją o noclegach i niepełnoletnich uczestnikach Falkonu.

  Do usłyszenia wkrótce!

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Źródło: materiały prasowe[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram