Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Futurama bez swoich głosów?

Futurama bez swoich głosów?

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #4808

  W zeszłym miesiącu informowaliśmy o powrocie Futuramy do telewizji. Okazuje się, że może to nie być wiadomość aż tak dobra, jak się wydawało.

  [more]Wytwórnia 20th Century Fox najwyraźniej rozważa zatrudnienie nowych aktorów do podkładania głosów postaciom w serialu. Wiadomość ta pochodzi z najlepszego chyba źródła, bo od głównych zainteresowanych - dotychczasowych odtwórców głównych bohaterów. Zamieścili oni na swoich stronach na Facebooku informację o tym, że Fox ogłosił nowy casting.

  Najprawdopodobniej decyzja ta została podjęta ze względów finansowych. Znanym i doświadczonym aktorom trzeba zapłacić więcej niż nowym, nawet jeśli będą mieli podobne głosy. Jeżeli ta zmiana dojdzie do skutku, Futurama może stracić niejednego fana.

  Źródło: SCI FI Wire[/more]

  Barusz
  Participant
  #75572

  W jednym z odcinków The Simpsons, czyli siostrzanego serialu Futuramy, rodzinka dyskutuje o różnych gatunkach seriali i gdy dochodzą do kreskówek ktoś mówi, że jedną z ich zalet jest możliwość szybkiego i robionego po cichu zmieniania aktorów - bo to tylko głosy i nikt nie zauważy. Po czym przez moment widzimy coś takiego w samych Smpsonach, Homer mówi głosem małej dziewczynki, Lisa głosem staruszka itd. 😉 No to teraz będziemy mieli Life imitating art ;P

  r_ADM
  Participant
  #75573

  W artykule pisza, ze casting ma zmiekczyc stara ekipe, co by za duzo kasy nie zadali i mam nadzieje, ze o to tylko chodzi.

  Infango
  Participant
  #75574

  Ale w filmach jest stara ekipa, szkoda troszkę bo cały smaczek serialu to głosy aktorów 🙂

  Krusty
  Participant
  #75576

  W artykule pisza, ze casting ma zmiekczyc stara ekipe, co by za duzo kasy nie zadali i mam nadzieje, ze o to tylko chodzi.

  Znając Foxa to raczej nie.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram