Free-to-Play coraz bliżej

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #6435

  Prace nad wprowadzeniem opcji Free-to-Play w Star Trek Online trwają w najlepsze. Twórcy jednak zapewniają, że nie mają zamiaru niczego pospiesznie wydawać, a zamiast tego przeprowadzą rozległe testy na serwerze Tribble, aby upewnić się, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. A warto zaznaczyć, że Free-to-Play w tym przypadku to nie tylko podział na abonentów i osoby grające za darmo, ale także pokaźna ilość nowości.

  Wraz z uruchomieniem serwera testowego - co nastąpić ma na przełomie września i października - gracze będą mogli wreszcie wziąć się za sprawdzanie Duty Officer System, nowego Tutoriala, zmodyfikowanego interface'u dziennika, a także zmian wprowadzonych do ekonomii za sprawą uniwersalnej waluty - Dilithium. Aby tego było mało, na oficjalnej stronie gry okazyjnie pojawiać się będą wpisy deweloperów zawierające podsumowania i ciekawostki z przebiegu testów, dzięki czemu każdy będzie mógł śledzić co się szykuje, nawet bez potrzeby bezpośredniego uczestnictwa.

  Dev Blog zawierający wszystkie niezbędne odnośniki i szczegółowe informacje znajdziecie pod tym adresem.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram