Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Festiwal Fantastyki Falkon 2011

Festiwal Fantastyki Falkon 2011

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #6366

  Dionizos, Loki, Amaterasu, Quetzalcoatl, Isztar, Perun, Baron Samedi, Morrigan i Ozyrys - co ich łączy? Wszystkie te bóstwa przyjęły wyzwanie śmiertelników!

  W dniach 10-13 listopada w Lublinie odbędzie się Festiwal Fantastyki Falkon 2011. W tym roku pod hasłem: „bogowie przyjęli wyzwanie!” wyruszamy w egzotyczną podróż w krainę mitów i wierzeń z całego świata; tych znanych i mniej znanych, by poznać ich największe ciekawostki i najskrytsze tajemnice.

  [more]Już po raz dwunasty w Lublinie zgromadzą się miłośnicy fantastyki z całej Polski. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie: prelekcje, dyskusje, warsztaty, pokazy, konkursy, spotkania z polskimi i zagranicznymi pisarzami, gry komputerowe i konsolowe, RPG i LARPy, gamesroom, stoiska wystawców, a każdego wieczoru wyjątkowe atrakcje. Wszystko to w ramach obchodów czterodniowego święta polskich fantastów, któremu błogosławią bogowie wszystkich panteonów.

  Już teraz zapraszamy na stronę Falkonu oraz na stronę na Facebooku, nad którymi pieczę sprawują kolejne bóstwa.

  A czy Ty przyjmiesz wyzwanie i przybędziesz na Falkon stawić czoło bogom?[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram