Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Favreau wyjawia sekrety Iron Mana 2

Favreau wyjawia sekrety Iron Mana 2

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #4042

  Reżyser nadchodzącej kontynuacji przygód Iron Mana, Jon Favreau, powiedział niedawno, że jego celem przy produkcji filmu będzie użycie najnowszych technologii.

  [more]Jedną z nowych technologii ma być IMAX, użyta wcześniej w m.in. Dark Knight - co pozwoli na zachowanie niemal idealnej jakości filmu (taśmy IMAX są blisko dwa razy większe od zwykłych). Favreau chce też zastosować w produkcji technikę 3-D.

  Choć premiera nowego Iron Mana przewidziana jest na 30 kwietnia 2010 roku, nie powstał jeszcze nawet scenariusz. Jak wyjaśnia reżyser, wciąż więcej czasu zajmują dyskusje i rozmowy niż pisanie kolejnych stron. Favreau twierdzi, że ekipa chce się wzorować na jednym z komiksów Matta Fractiona, choć wciąż jeszcze z nim nie rozmawiano.

  Dodatkowo, reżyser wspomniał o postaci Mandarina, którego chce wprowadzić w świat swojego filmu. Mimo, że ma on się w nim rzeczywiście pojawić, prawdopodobnie nie odegra głównej roli. War Machine także pojawi się w sequelu. Zaś sam Iron Man, a właściwie jego zbroja przejdzie efektowne modyfikacje.

  Nowy Iron Man ma nas powoli wprowadzać w klimat Avengers. Film ma znacznie nabrać szybkości i być produkcją, który dobrze bawi.

  Informacja zaczerpnięta z serwisu SCI FI Wire. [/more]

  Cross
  Keymaster
  #62650

  Film ma znacznie nabrać szybkości i być produkcją, który dobrze bawi.

  Czyli można zapomnieć o sensownej fabule.

  Piotr
  Keymaster
  #62654

  No nie wiem. Pierwsza czesc wg mnie spelniala warunek "dobrej zabawy", a byla udana, rowniez fabularnie.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram