Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Falkonowe wieści

Falkonowe wieści

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #8072

  Dołączona grafika

  Organizatorzy przygotowali kolejne wieści na temat tegorocznego falkonu. Zapraszamy do dalszej części newsa, gdzie więcej dowiecie się o atrakcjach.

  [more]Fantastyczny koncert

  W tym roku Falkon trwa cztery dni, ale tak naprawdę mamy dla Was aż pięć dni atrakcji! W czwartek 6 listopada na Targach Lublin odbędzie się Fantastyczny Koncert w wykonaniu artystów lubelskiego Teatru Muzycznego. To wzmocnione wizualizacjami i magiczną grą świateł widowisko w trakcie którego będziecie mieli okazję posłuchać na żywo muzyki filmowej z Władcy Pierścieni, Gwiezdnych Wojen, Avatara czy Gry o Tron. To będzie koncert pełen mocy, nie może Was zabraknąć!

  Bilety w cenach od 20 do 100zł można dostać tutaj.

  Dark Heresy 2 ed. po polsku!

  Słyszeliście już o polskim wydaniu gry fabularnej Dark Heresy 2 ed.? Podręcznik ma być dostępny już w przyszłym roku! Razem z Baniak Baniaka i Copernicus Corporation zapraszamy Was już teraz na spotkania poświęcone projektowi, które odbędą się na tegorocznym Falkonie!

  Blok e-sportowy!

  W tegorocznej edycji Festiwalu konsolówka i komputerówka atakują wspólnie! Dzięki zaangażowaniu koordynatorów powstał jeden, spójny blok e-sportowy. Czeka na Was wiele turniejów premiowanych nie tylko nagrodami rzeczowymi, ale również pieniężnymi. Zagrać będzie można m.in w League of Legends, Starcraft 2, DOTA 2, CS:GO oraz Osu!. Na szczególną uwagę zasługuje Hearthstone, który rozegra swój pierwszy oficjalny lubelski turniej właśnie na Falkonie! W wasze ręce trafią również konsole wraz z dużym wyborem gier.

  Szczegółowe informacje dostępne są na http://esport.falkon.co[/more]. Natomiast zapisy na turnieje rozpoczną się na ww. stronie już 10 października od godz. 20.

  Trzeci odcinek videobloga

  Na youtubie pojawił trzeci odcinek videobloga falkonowego. Tematem tego odcinka jest crowdfunding, czyli finansowanie społecznościowe. Zapraszamy do oglądania!

   

  Kolejni Goście Falkonu!

  Z wielką przyjemnością chcielibyśmy oznajmić, że kolejni goście potwierdzili swoje przybycie na tegoroczny Falkon! Na festiwalu będziecie mieli możliwość spotkania m.in. Jakuba Ćwieka, Krzysztofa Piskorskiego, Agnieszki Hałas, Tomasza Kołodziejczaka, Andrzeja Zimniaka oraz Pawła Majki. Oprócz pisarzy będziemy mieli również zaszczyt gościć grafików: Piotra Cieślińskiego i Jana Marka. Serdecznie zapraszamy na specjalnie zorganizowane spotkania autorskie oraz prelekcje naszych gości!

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram