Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Falkonowe konkursy

Falkonowe konkursy

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #5794

  Organizatorzy Cyber Falkonu 2010 przygotowują coraz to nowe atrakcje promujące zlot. Oto wieści o konkursach.

  [more]KONKURS PLASTYCZNY

  Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Możecie w nim wygrać atrakcyjne nagrody: wejściówki na Cyber Falkon 2010, książki, czasopisma, jak również obecność swoich prac na stronie internetowej konwentu oraz w materiałach konwentowych Cyber Falkonu 2010. Na najlepszych czekają więc nagrody oraz nieśmiertelna sława!

  Warunki są proste.

  Czekamy na prace plastyczne utrzymane w klimacie CYBERPUNK, nawiązujące do tegorocznej konwencji Cyber Falkonu 2010. Macie tutaj całkowicie wolną rękę, a jedyną granicą pozostaje Wasza wyobraźnia.

  Technika jest dowolna! Możecie nadesłać dowolną ilość prac!

  Prosimy o przesyłanie prac w postaci elektronicznej na email do dnia 10 października. Wysłane przez Was rysunki mają szansę pojawić się nie tylko na stronie internetowej Cyber Falkonu 2010, ale również w materiałach konwentowych, dzięki czemu wszyscy będą mogli podziwiać owoce Waszej pracy.

  Życzymy powodzenia!

  CYBERPUNKOWY KONKURS LITERACKI – upływa termin nadsyłania prac!

  Przypominamy, że tylko do 15 września można nadsyłać teksty na Cyberpunkowy Konkurs Literacki. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na email opowiadanie o tematyce kryjącej się pod pojęciem CYBERPUNK, nawiązującym do tegorocznej konwencji Cyber Falkonu 2010. Temat konkursu można potraktować zarówno dosłownie, jak i metaforycznie.

  Szczegóły na temat konkursu i wszystko o Cyber Falkonie 2010 znajdziecie stronie konwentu.

  11 – 14 listopada, Lublin, Cyber Falkon 2010

  Będziesz tam szczęśliwy...[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram