Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Falkon coraz bliżej

Falkon coraz bliżej

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • fluor
  Keymaster
  #6993

  Informacja prasowa

  W tym roku po raz drugi w trakcie Festiwalu Fantastyki Falkon obędzie się Mad Days, impreza w pełni poświęcona grom bitewnym, figurkom i hobby jakim jest wargaming. Pierwsza edycja tej pionierskiej imprezy spotkała się z pozytywnym odbiorem, co dodało nam chęci do kontynuowania naszych prac.

  Co czeka Was na Mad Days 2012? Po pierwsze to co gracze lubią najbardziej czyli turnieje. Będzie można sprawdzić swoje umiejętności w takich grach jak Warhammer Fantasy Battle, Warhammer 40k, Umbra Turris, Mordheim, Infinity czy Ogniem i Mieczem.

  [more]

  Dołączona grafika

  Ci, którzy chcieli by wejść w świat gier bitewnych lub poznać zasady nowych gier będą mieli ku temu okazję podczas licznych pokazów gier, które będą odbywać się przez cały czas trwania imprezy. Do tego konkursy, stoiska producentów gier i wiele innych atrakcji. Podczas imprezy odbędzie się również trzecia edycja Master of Imagination - jednego z największych i najważniejszych konkursów malarskich (i rzeźbiarskich) w naszym kraju.

  Jeśli malujecie lub rzeźbicie możecie przywieźć swoje prace by pochwalić się nimi przed szeroką publicznością. Jeśli nie malujecie również warto nas odwiedzić by obejrzeć wspaniałe dzieła rąk innych artystów. Będziecie mieć również okazję by podszkolić swoje umiejętności i podpatrzeć techniki najlepszych polskich malarzy podczas prowadzonych przez nich warsztatów. Jeśli interesują Was gry bitewne nie może zabraknąć Was w Lublinie w dniach 23-25 listopada. Dokładamy wszelkich starań by zapewnić Wam jak najwięcej atrakcji i rozwijać program imprezy. Jeśli macie jakieś propozycje, chcielibyście nam pomóc lub poprowadzić pokazy jakiejś gry dajcie nam znać.

  Konkurs!

  Poza tym, macie kolejną szansę puścić wodze fantazji i zadrwić z pecha! Potłuczone lustro, rozsypana sól, przejście pod drabiną, to tylko kilka przykładowych nielichych przygód Licha. W jaki inny sposób fatum może objawić się w życiu naszego futrzastego przyjaciela? Masz jakiś pomysł? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do wzięcia udziału w konkursie na peszek… pasek komiksowy!

  Dołączona grafika

  Wszyscy już o tym piszą, więc pamiętaj - Falkon 2012 odbędzie się już 23-25 listopada 2012!

  Podręcznik Midnight dla pierwszych 150 osób, które dokonają przedpłaty na Falkon 2012!

  Informujemy, że w dniu dzisiejszym uruchamiamy przedpłaty. Tak jak w zeszłym roku przedpłata oznacza możliwość szybszej akredytacji na miejscu oraz jest warunkiem możliwości rezerwacji płatnego noclegu*. Ponadto pierwsze 150 osób, które uiszczą przedpłatę, otrzyma podręcznik do systemu Midnight wydanego przez Wydawnictwo Galakta!

  Aby dokonać rezerwacji, należy zalogować się w systemie https://rezerwacje.cytadelasyriusza.org/. Sama rezerwacja polega na kliknięciu przycisku "Zarezerwuj" i nie wymaga dalszego komentarza, poza tym, że trzeba ją następnie opłacić przelewem 🙂

  Istnieje możliwość wykupienia wejściówki zarówno na sam festiwal Falkon jak i Falkon + Targi 3D - 3D POLAND 2012. Pierwsza opcja to koszt 40 zł, druga -50 zł. Prosimy o chwilę namysłu przed wyborem, ponieważ nie przewidujemy zmiany rodzaju wykupionej wejściówki.

  Noclegi podczas festiwalu Falkon 2012

  W tym roku zarezerwowaliśmy dla uczestników miejsca w następujących lokalizacjach:

  Na załączonej mapie przedstawione są wszystkie lokalizacje wraz z trasą dojazdu na miejsce festiwalu. Cena noclegu w każdej z nich to 40 zł za dobę dla jednej osoby, niezależnie od wielkości pokoju. Preferowane są kilkuosobowe rezerwacje dwudniowe, tak by w jednym pokoju znalazła się grupa znajomych. Z zeszłych lat wiemy, że i Wy preferujecie takie rozwiązanie 🙂

  Możliwość wyboru konkretnej lokalizacji uzależniona jest od dostępności miejsc, w myśl zasady "kto pierwszy ten lepszy". Po założeniu konta w systemie (twórcy programu) lub opłaceniu przedpłaty (pozostali) szefowie grup proszeni są o kontakt na adres: rezerwacje[małpa]cytadelasyriusza.org. Płatność za nocleg uiszczana będzie na miejscu, osobie wyznaczonej przez organizatorów lub bezpośrednio w wybranej lokalizacji.

  Oprócz wymienionych lokalizacji istnieje możliwość rezerwacji miejsca w hotelu Dom na Podwalu. W tym przypadku obowiązuje cennik hotelu: http://domnapodwalu.pl/tanie-noclegi-lublin. Procedura jak wyżej. Ponadto, jeśli ktoś szuka noclegu tańszego niż powyższe, to polecamy akademiki Politechniki Lubelskiej i UMCS-u. Niestety znajdują się one w dalszej odległości od miejsca festiwalu i w ich przypadku nie zdecydowaliśmy się nie pośrednictwo w rezerwacji miejsc.

  *Opłacenie przedpłaty jest jednym z warunków rezerwacji płatnego noclegu. Drugim, alternatywnym, jest fakt bycia twórcą programu - przy czym twórcy programu także proszeni są o założenie konta w systemie, ze względu na łatwość późniejszego zebrania danych i wydrukowania list.

  Już wkrótce więcej informacji o festiwalu, więc zaglądajcie częściej na http://www.falkon.co 🙂

  [/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram