Forum Fandom Kluby i grupy Falkon 2011 - bogowie przyjęli wyzwanie!

Falkon 2011 - bogowie przyjęli wyzwanie!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
 • Author
  Posts
 • Falkon
  Participant
  #6310

  Na początku stworzyli bogowie stronę internetową Falkonu. A była niekształtna i próżna, i grafiki była pozbawiona, a newsy unosiły się na niej w nieładzie. I rzekli bogowie: Niech będzie na niej nowy layout i logo kamienne, i motto konwentu złotymi zgłoski wyryte! I widzieli bogowie, że była dobra!

  I popatrzyli bogowie z góry na osobliwe rytuały organizatorów Falkonu: jedni z wyrazem pobłażliwej obojętności, drudzy z nutą zaciekawienia, jeszcze inni z lekkim zdziwieniem, do czego gotowe są istoty ludzkie, aby im się przypodobać. I niektórzy z nich przyjęli już wyzwanie! A byli wśród nich: Dionizos, bóg winnej latorośli, sił natury i nieskrępowanej zabawy; Loki, jeden z Asów, zmiennokształtny bóg kłamstwa, ognia i zniszczenia; Amaterasu, zrodzona z lewego oka boga Izanagi bogini słońca.

  I Ty przyjmij wyzwanie!

  Dionizos przyjmuje wyzwanie:

  Dołączona grafika

  Loki przyjmuje wyzwanie:

  Dołączona grafika

  Amaterasu przyjmuje wyzwanie:

  Dołączona grafika

  Strona internetowa Falkonu:

  http://www.falkon.co

  Polub nas na Facebooku:

  https://www.facebook.com/pages/FALKON/106682789378530

  Falkon
  Participant
  #99244

  Wreszcie ziściło się to, czego Aztekowie spodziewali się w 1519 roku. Składane od wieków krwawe ofiary wreszcie odniosły skutek. Zrodzony z bogini-dziewicy władca nieba i ziemi - Pierzasty Wąż - który stworzył ludzi, nauczył ich rzemiosła i rachuby czasu, powrócił!

  Quetzalcoatl przyjął wyzwanie!

  Dołączona grafika

  Falkon
  Participant
  #99341

  Nadszedł dzień, w którym znad sumeryjskiego miasta Uruk skierowała ku nam swe oblicze, rozmiłowana w miłości cielesnej i walce, córka boga Ana. Miej nadzieję, że podczas walki stanie u Twego boku. Strzeż się jednak, aby nie trafić na jej listę!

  Isztar przyjęła wyzwanie!

  Dołączona grafika

  Falkon
  Participant
  #99429

  Najpierw dał się słyszeć grzmot, potem poszarpana wstęga błyskawicy na ułamki sekund połączyła niebo i ziemię, naelektryzowane powietrze zapachniało ozonem.

  To znak, że Gromowładny Perun, Pan Burzy, przyjął wyzwanie!

  Dołączona grafika

  Czy wiecie, że na Facebooku kolejni bogowie ogłaszają konkursy, w których można wygrać wyjątkowe badziki z ich podobniznami? Aktualnie trwa konkurs Peruna!

  Falkon
  Participant
  #99469

  Cienie na cmentarzu wydłużyły się i zaczęły tańczyć po nagrobkach w rytm skocznej muzyki. W świetle księżyca zalśniła biel czaszki, która wyszczerzyła się w uśmiechu. Obdarowany cygarem, alkoholem i kwiatami ojciec rodziny Guédé, jeden z najpotężniejszych Loa, uchylił ronda cylindra z aprobatą.

  Baron Samedi przyjął wyzwanie!

  Dołączona grafika

  Falkon
  Participant
  #99512

  Z pewnością na forum Trek.pl znajdą się ukryte talenty literackie. Nie piszcie do szuflady, weźcie udział w konkursie:

  Nastał czas nieśmiertelnych pieśni! Któż opiewał będzie chwałę bogów na ziemi? Któż upamiętni herosów wielkopomne czyny? Któż zostanie wieszczem i aojdą ludu?

  Przyjmij wyzwanie i wznieś pomnik trwalszy niż ze spiżu!

  Weź udział w mitologicznym konkursie literackim. Napisz opowiadanie/epos/odę/pieśń nawiązujące do konwencji tegorocznego Falkonu i hasła: „bogowie przyjęli wyzwanie!". Temat konkursu można potraktować zarówno dosłownie, jak i metaforycznie, poważnie lub z przymrużeniem oka, a inspiracją mogą być wizerunki bogów, którzy ukazują się na stronie falkon.co.

  Na autorów/autorki najlepszych tekstów czeka nieśmiertelna sława, a także wejściówki na Falkon 2011, atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz publikacja w informatorze konwentowym lub na oficjalnej stronie internetowej konwentu.

  Podpisane imieniem i nazwiskiem teksty prosimy wysyłać w załączniku na adres: badowski.krzysztof[at]gmail.com, w temacie wpisując: KONKURS LITERACKI - FALKON 2011, a w treści podając dane do korespondencji. Jedna osoba może wysłać tylko jeden własny tekst, mieszczący się w przedziale 10-40 tysięcy znaków (ze spacjami). Nie przewidujemy ograniczeń wiekowych dla uczestników konkursu.

  Na zgłoszenia czekamy do 11 września. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 30 września.

  Niech bogowie ześlą Wam wenę i prowadzą Wasze pióra!

  Falkon
  Participant
  #99574

  Czarne pióro zawirowało w powietrzu i lekko opadło na ziemię. Nad pobojowiskiem przemknął cień i złowieszcze krakanie przerwało ciszę. Paciorkowate oko kruka wypatrywało jakiegokolwiek znaku życia - daremnie. Celtycka patronka wojen i bogini zniszczenia nasyciła się krwią pomordowanych.

  Morrigan przyjęła wyzwanie!

  Dołączona grafika

  Zapraszamy również do wzięcia udziału w konkursie na Facebooku, w którym do wygrania, jak co tydzień, wyjątkowe badziki przedstawiające kolejnego boskiego patrona Falkonu.

  Falkon
  Participant
  #99626

  Wiecie, że do Falkonu pozostało już tylko 100 dni?

  Wczoraj wyzwanie przyjął Ozyrys, którego chyba nie trzeba przedstawiać (chociaż zapewne nie wszyscy znają pewną wstydliwą tajemnicę boskiego władcy Egiptu).

  Ale Wy też możecie przyjąć wyzwanie! Ruszył konkurs na Guru Falkonu, który ma szansę na równi z bóstwami sprawować pieczę nad stroną Falkonu.

  Mamy też bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników gier bitewnych, zresztą zobaczcie sami!

  Dołączona grafika

  Falkon
  Participant
  #99766

  Organizatorzy Falkonu również przyjęli wyzwanie! Na stronie (którą we władanie objęła devi Gayatri) pojawiła się szczegółowa informacja na temat akredytacji oraz zniżek, ruszył także formularz zgłoszeniowy (punktów programu i gżdaczy).

  Cały czas trwa konkurs literacki oraz konkurs na Guru Falkonu.

  Dołączona grafika

  Miło nam poinformować, ze serwis Trek.pl objął tegoroczną edycję Falkonu patronatem medialnym.

  Falkon
  Participant
  #100066

  Falkon jest coraz bliżej,w związku z tym ruszyły PRZEDPŁATY. A oprócz kolejnych dwóch bóstw, wyzwanie przyjął PETER WATTS, który na Falkonie spotka się ze swoimi fanami.

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Falkon
  Participant
  #100366

  W weekend zamknęliśmy zgłoszenia w konkursie literackim "Bogowie przyjęli wyzwanie" ale uruchomiliśmy już kolejny konkurs - tym razem dla osób uzdolnionych plastycznie, pod hasłem hierofania. Ogłosiliśmy również nazwiska polskich pisarzy, którzy do tej pory przyjęli wyzwanie i z którymi będzie można spotkać się na Falkonie. Zapraszamy również do oddawania krwi - dla honorowych krwiodawców przygotowaliśmy specjalną zniżkę.

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Falkon
  Participant
  #100486

  Swój udział w Falkonie potwierdzili kolejni pisarze oraz Legion 501st, wyzwanie przyjął kolejny bóg, ogłoszony został kolejny konkurs - tym razem dla miłośników Gier Fabularnych. Poznaliśmy szczegóły dotyczące bloku gier bitewnych oraz gier komputerowych...

  Wszystko szło świetnie... Aż do wczoraj - na 50 dni przed Falkonem - kiedy rozpętała się WOJNA BOGÓW!

  Falkon
  Participant
  #101107

  Do Falkonu pozostały niecałe trzy tygodnie. Zamknęliśmy już program. Niedługo pojawi się on na stronie w pełnej krasie, ale już teraz możecie zapoznać się z niektórymi atrakcjami w bloku Star Wars oraz pierwszymi hitami wieczorów. W programie przygotowaliśmy również specjalne atrakcje dla miłośników gier:

  * dla erpegowców konkurs dla graczy NEЯD oraz Puchar Mistrza Mistrzów.

  * dla miłośników planszówek Drużynowe Mistrzostwa Gier Planszowych.

  * dla battlowców obfitująca w turnieje i pokazy impreza Mad Days.

  Tylko do końca października możecie skorzystać ze zniżki dla honorowych dawców krwi a także z tytułu przedpłat - przypominamy, że zniżki się nie łączą!

  Na koniec chcielibyśmy zachęcić Was do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy strój. Przebierz się za boga, zaprezentuj się szerokiej publiczności i zgarnij atrakcyjne nagrody!

  NIE MOŻE CIĘ TAM ZABRAKNĄĆ!

  Falkon
  Participant
  #101303

  Już jutro rozpocznie się XII Ogólnopolski Festiwal Fantastyki Falkon 2011!

  Zapraszamy do zapoznania się z tabelą programową nadchodzącego Falkonu. Znajdziecie w niej, w przejrzystej formie, wszystkie punkty programu tegorocznej edycji Falkonu. Jednocześnie tabela stanowi erratę do programu - który, jak zapewne nikogo nie dziwi, ciągle ulega drobnym zmianom - i to na niej znajdują się aktualne (na daną chwilę) informacje. Dostępna jest również wersja do pobrania na komórkę i inne urządzenia mobilne z systemem Android poprzez aplikację konwentowicz.pl

  FALKON BOGOWIE PRZYJĘLI WYZWANIE! - do zobaczenia w Lublinie!

  Falkon
  Participant
  #101527

  Kolejny Falkon za nami. Wielkie dzięki dla tych, co byli z nami. Tych, których zabrakło, zapraszamy za rok. Już możecie sobie wpisać w kalendarze na przyszły rok datę 16-18 listopada!Jeśli jesteście zainteresowani, na stronie zebraliśmy trochę opinii, relacji i zdjęć - zapraszamy.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram