Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Falkon 2009 tuż, tuż

Falkon 2009 tuż, tuż

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #5156

  Falkon 2009 już za kilka dni. Organizatorzy dwoją się i troją, by żaden fan fantastyki nie zapomniał, co dobrego może go spotkać na konwencie. W dalszej części prezentujemy garść najświeższych zapowiedzi:

  [more]LARP-y na Falkonie

  - Wykonał pan kawał dobrej, czarnej roboty. - pochwalił Pan Bones, oddając gospodarzowi zabazgrany skrawek papieru, który wyglądał, jakby został wyrwany z trzewi Lewiatana. Nie był w stanie stwierdzić, czy trzymał w dłoni plan uroczystości, listę zaproszonych, spis potraw, czy życzenia. - W razie potrzeby wprowadzę odpowiednie poprawki. Wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

  - Wyśmienicie... - Profesor Zuovick wyszczerzył koślawe zęby w obłąkańczym uśmiechu i zabrał się za przeżuwanie swoich zapisków.

  W imieniu Profesora Zuovicka i Pana Bonesa prezentujemy listę falkonowych LARP-ów.


  10 lat Falkonu - trailer wspominkowy

  Z okazji tak znakomitego wydarzenia, jakim jest nadchodzący jubileusz Falkonu, nie sposób nie sięgnąć pamięcią do wspomnień sprzed lat. Czasy się zmieniają ale niektórzy ludzie, miejsca i zdarzenia potrafią na zawsze zostać w pamięci.

  Odliczając dni do konwentu, wspomnijcie z nami jak to niegdyś bywało.


  10 lat Falkonu - 10 lat Wydawnictwa Portal

  W tym roku odbywa się 10 edycja Falkonu, imprezy, której początki pokrywają się ze startem Wydawnictwa Portal. Przypomnijcie sobie pierwszy Falkon, na który przybyło niewiele ponad trzysta osób. W tym roku będzie nas przynajmniej o tysiąc więcej. Przypomnijcie sobie początki Portalu z jednym numerem czasopisma w ofercie, a zobaczcie jak ta sama oferta wygląda dziś.

  Z okazji wspólnych urodzin postanowiliśmy wraz z organizatorami Falkonu przygotować specjalny blok programu dla wszystkich uczestników imprezy. Przez trzy dni trwania konwentu przeprowadzimy masę prelekcji, konkursów, turniejów, będziemy na imprezie w pełnym, szalonym składzie i będziemy do Waszej pełnej dyspozycji.

  10 lat to kawał czasu. Przyjdźcie na Falkon i zobaczcie co przez ten czas osiągnęliśmy. Zapraszamy przez cały czas trwania konwentu do sali 104!!!

  Program bloku portalowego[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram