Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Facebookowy konkurs rocznicowy

Facebookowy konkurs rocznicowy

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #6095

  Dziś dobiega końca nasz konkurs rocznicowy, ale ponieważ cieszył on się sporą popularnością i chętnych do wygrania nagrody z naszym logo nie brakowało, to mamy dla Was jeszcze jeden konkurs. Zdobyć w nim można ostatni już kubek Trek.pl - ale nie jest on przeznaczony dla każdego.

  [more]

  Dołączona grafika

  W konkursie tym mogą wziąć udział tylko ci, którzy śledzą nas na Facebooku, a konkretnie "lubią" facebookową stronę Trek.pl. A oto pytanie, na które należy odpowiedzieć:

  Co mają ze sobą wspólnego postać grana w Star Trek Voyager przez Jeri Ryan, film Star Trek Insurrection i Trek.pl?

  Nagrody rozlosujemy wśród osób, które do dnia 01.03.2011 wyślą prawidłową odpowiedź pod adres konkurs@trek.pl - prosimy dokładnie przeczytać regulamin. Życzymy powodzenia.

  ======

  Regulamin konkursu

  • Konkurs organizowany jest przez portal Trek.pl (zwany dalej organizatorem konkursu).
  • Konkurs trwa od 15.02.2011 do 01.03.2011 Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do wydłużenia czasu trwania konkursu o tydzień.
  • Osoba biorąca udział w konkursie (zwana dalej uczestnikiem), by zgłosić swój udział, musi:

   a. w czasie trwania konkursu wysłać e-mail pod adres konkurs@trek.pl z poprawną odpowiedzią na pytanie konkursowe, danymi pozwalającymi na identyfikację nadawcy (imię oraz nazwisko) oraz linkiem do swojego profilu na portalu Facebook;

   b. posiadać konto na portalu Facebook oraz dodać facebookowe konto Trek.pl do swoich ulubionych profili (za pomocą przycisku "Lubię to!"). Konto Trek.pl nie można usunąć z listy ulubionych do czasu wylosowania i ogłoszenia zwycięzcy.

  • Każdy uczestnik może wysłać tylko jedną wiadomość ze zgłoszeniem swojego uczestnictwa. Osoba, która wyśle więcej niż jedną taką wiadomość, traci prawo do uczestnictwa w konkursie.
  • Wśród uczestników, które spełnią wymagania opisane punktach 3 i 4 regulaminu, zostanie rozlosowana nagroda rzeczowa. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony na portalu Trek.pl po zakończeniu konkursu. Zwycięzca konkursu zgadza się na ujawnienie swojego imienia i nazwiska w wypadku wygranej.
  • Do kontaktu z zwycięzca konkursu stosowany będzie wyłącznie adres e-mail, z którego zgłoszono udział w konkursie.
  • Po ogłoszeniu wyników Trek.pl wyśle do zwycięzcy e-mail z prośbą o podanie adresu do wysyłki nagrody. Adres ten zostanie wykorzystany tylko i wyłącznie w tym celu. Adres do wysyłki musi znajdować się na terytorium Polski.
  • Zwycięzca konkursu ma 2 tygodnie od dnia ogłoszenia wyników na przesłanie e-maila zawierającego adres do wysyłki nagród.
  • W wypadku nie dotrzymania terminu, o którym mowa w punkcie 8 regulaminu, zwycięzca traci prawo do wylosowanej nagrody. Nagroda ta zostanie rozlosowana pomiędzy uczestnikami, którzy spełnili wymagania określone w punktach 3 i 4, a nie zostali zwycięzcą konkursu. Do takiej osoby stosuje się odpowiednio punkty 3-9 regulaminu, z zastrzeżeniem, że termin 2 tygodniowy liczony jest od dnia wysłania wiadomości e-mail o przyznaniu nagrody.
  • W konkursie nie mogą brać udziału osoby należące do ekipy portalu Trek.pl.
  • Nad prawidłowym przebiegiem konkursu i losowań czuwa komisja konkursowa w składzie: Paweł Dąbrowski, Piotr Matusz, Adam Salikier.
  • Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją treści niniejszego regulaminu.

  [/more]

  fluor
  Keymaster
  #96393

  No teraz to chyba przesadziliśmy z pytaniem 😉

  Pitmistrz
  Participant
  #96397

  Definitywnie przesadziliście.Co prawda mam kilka pomysłów ale jakoś mnie nie satysfakcjonują.

  Piotr
  Keymaster
  #96399

  Ależ ono jest proste. Wystarczy nie sięgać myślami za daleko. 😉

  Barusz
  Participant
  #96434

  Moim zdaniem pytanie jest śmiesznie proste, ale też przecież... nikt nie powiedział, że ma być tylko jedna właściwa odpowiedź? ;>

  Piotr
  Keymaster
  #96448

  Ja i tak nic nie zdradzę. ;P

  Silver Phoenix
  Participant
  #96449

  Nie ma czego zdradzać, odpowiedź jest rzeczywiście łatwa 🙂

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram