Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Edward Norton nie zagra już Hulka

Edward Norton nie zagra już Hulka

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #5684

  Wygląda na to, że Hulka w planowanym filmie o Mścicielach zagra inny aktor, niż się spodziewano. Premiera The Avengers jest planowana na rok 2012.

  [more]Edward Norton nie zagra tym razem zielonego, łatwo wkurzającego się olbrzyma, Kevin Feige, szef produkcji Marvel Studios powiedział:

  ?Podjęliśmy decyzję, by nie obsadzać Eda Nortona w roli Bruce'a Bannera w "Avengers". Nasza decyzja w żadnym wypadku nie została podyktowana względami finansowymi. Woleliśmy wziąć do tej roli aktora, który wniesie do niej trochę świeżości i kreatywnego spojrzenia, i będzie umiał współpracować z innymi utalentowanymi członkami ekipy. Film "The Avengers" wymaga aktorów, którzy będą umieli stworzyć zespół [...]. Poszukujemy aktora pełnego pasji, zafascynowanego ta ikoniczną rolą, a jego nazwisko ogłosimy w najbliższych tygodniach.?

  Dołączona grafika

  Jak informuje Sci Fi Pulse, nie wszyscy fani komiksu będą zadowoleni z filmu.

  "Reakcja fanów na odejście Nortona jest głośna, Są oni na pewno bardzo oburzeni, że zmieniono tak ważny fragment tej układanki. Na pewno są też fani, których niepokoi już sama próba przeniesienia komiksu na duży ekran -dla nich kwestia aktorów jest mniej ważna niż główny wątek."

  Jedno jest pewne, że nieznany jeszcze aktor, który podejmie się roli Hulka, będzie musiał zmierzyć się z poważnym wyzwaniem, by przekonać do siebie fanów.

  Źródło: Scifipulse.net[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram