Forum Fantastyka Gry E-SIM

E-SIM

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • osz
  Participant
  #6681

  Filmik promujący grę :

  http://www.youtube.com/watch?v=0tiiW36PDqk


  E-Sim jest to gra podobna do znanego eRepublik, jednak czerpiąca wszystko co najlepsze z wcześniejszych wersji tej produkcji.

  W eSimie cały gameplay wiąże się z szeroko pojętymi aspektami militarnymi, politycznymi, ekonomicznymi i prasowymi. W skrócie - możemy być przedsiębiorcą, rozpocząć karierę polityczną, redaktorem własnej gazetki, żołnierzem walczącym w ramach grup bojowych. Dosłownie kim chcemy w ramach możliwości silnika gry.

  Oczywiście, tak jak wcześniej napisałem eSim jest symulatorem sŚwiata, także mamy obywateli i państwa z całego globu.

  Napisałem ten temat nie dlatego, żeby zyskać korzyści z zarejestrowania się z reflinka (gold zostanie przeznaczony na wojnę z wrogim sojuszem) lecz Polska pomimo na pierwszy rzut oka dobrej pozycji w sŚwiecie może już niedługo utracić swoje terytorium. W tej chwili trwa ofensywa sPolski na sWęgry więc i Ty możesz pomóc w jej wygraniu oraz w późniejszej obronie rdzennych regionów przed atakiem naszego największego wroga, czyli sLitwy. Promuję tą grę w ramach akcji BB - Baby Boomu, każdy gracz, który aktywnie będzie uczestniczył w grze polepszy losy sPolski.

  W ramach pomocy zawsze możecie się do mnie zgłosić w grze, nick 12t34t Aktywnie wspieram graczy! Staram się w miarę możliwości pomagać oraz odpowiem na wszystkie pytania na temat gry i jej mechaniki! Także niestraszne Ci będą pierwsze dni w sŚwiecie.

  Pozdrawiam i zapraszam

  (Rejestracja z linku podanego niżej daje dodatkowe 2 gold po osiągnięciu 7 levelu 😉 )

  http://e-sim.org/lan.34270/

  Link do gry(Brak dodatkowych korzyści dla Ciebie):

  http://e-sim.org/

  Dalek
  Participant
  #104504

  "Skąd Litwini wracali? - Z nocnej wracali wycieczki, Wieźli łupy bogate, w zamkach i cerkwiach zdobyte."Strasznie "gupi" ten filmik.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram