Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Dzień przed Pyrkonem

Dzień przed Pyrkonem

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #7288

  Ostatnie już wieści przed konwentem. Zobaczcie, co organizatorzy przygotowali dla przyjezdnych, wyposażonych w Androida lub iOS.

  [more]Pyrkonowy audiotrip

  Drodzy, nadciągający ze świata czterech stron, w tym roku organizatorzy zapraszają Was do wejścia w Pyrkon jeszcze przed dotarciem na teren Pyrkonu. Macie okazję doświadczyć konwentu z perspektywy tajnego agenta.

  Jak to zrobić?

  Wystarczy telefon z systemem Android lub iOS. Za jego pomocą należy ściągnąć darmową aplikację AudioTrip i wyszukać trasę PROJEKT PANGEA. Kiedy znajdziecie się w okolicy dworca PKP w Poznaniu, załóżcie słuchawki i uruchomcie wycieczkę, a potem dołóżcie wszelkich starań, by wykonać misję.

  Chociaż z drugiej strony czy aby na pewno należy ufać nieznajomemu, który kontaktuje się z Wami za pośrednictwem telefonu?

  AudioTrip jest już dostępny w sklepach Google i Apple Store. Natomiast na PROJEKT PANGEA poczekamy jeszcze do piątku.

  Dołączona grafika

  PROJEKT PANGEA

  Przeszedłeś przez bezlitosne sito pewnej Organizacji. Znalazłeś się tu, gdzie docierają tylko najlepsi pośród wybitnych. W zasadzie mógłbyś sobie pogratulować, usiąść wygodnie i oczekiwać, że teraz to już z górki. W zasadzie mógłbyś, gdyby nie misja. Ledwie postawiłeś pierwszy krok, a tu już wybór, od którego zależą dalsze Twoje losy, a zaraz potem zadanie…i następne, a wszystko to w atmosferze niepewności, czy da się pogodzić wierną służbę z ograniczonym zaufaniem do przełożonych i czy na pewno ci nasi, to ci dobrzy?

  Jakby tego było mało, to jeszcze konkurs, więc warto przyłożyć się do zadań.

  Ładne rzeczy, zrealizuj misję, nie daj się zdekonspirować, dokumentuj każdy etap i zachowaj krytyczne podejście do wszystkiego, co widzisz i słyszysz. A nie lepiej było poszukać sobie normalnego zajęcia? Świat potrzebuje przecież księgowych…

  Gotowi?[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram