Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Druga połowa kwietnia w SCI FI Channel

Druga połowa kwietnia w SCI FI Channel

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #4454

  SCI FI Channel zaprasza fanów mocniejszych wrażeń. W drugiej połowie kwietnia we wtorkowym paśmie "Strefa nieumarłych" pojawią się nowe odcinki dwóch znanych seriali. Miłośnicy klasyki fantasy także znajdą coś dla siebie.

  [more]Prawdziwe powołanie (Tru Calling)

  Nowe odcinki we wtorki o 21.00. Początek 21 kwietnia

  Dołączona grafika

  Eliza Dushku wciela się w rolę Tru Davies, dziewczyny, która po ukończeniu nauki w college'u podejmuje pracę na nocną zmianę w miejscowej kostnicy. Pozostawiona sama sobie, Tru odkrywa, że umarli komunikują się z nią, prosząc o pomoc. Po przebudzeniu ponownie przeżywa poprzedni dzień, próbując w 12 godzin zapobiec mającej się wydarzyć tragedii. Dynamiczny thriller z Shawnem Reevesem i Jessicą Collins w rolach drugoplanowych.

  ==========

  Trup jak ja (Dead Like Me)

  Nowe odcinki we wtorki o 21.50. Początek 21 kwietnia

  Dołączona grafika

  Ellen Muth powraca na ekrany jako George Lass w drugim sezonie fantastycznego dramatu komediowego Trup jak ja. George już od roku zbiera ludzkie dusze i powoli zaczyna do niej docierać, że w zaświatach życie nastolatki jest równie skomplikowane, co w świecie żywych. Dziewczyna przeżywa rozczarowania miłosne. Niejednokrotnie staje wobec poważnych dylematów. Czasami musi też sobie radzić z kłopotliwymi ofiarami. Wszystko to utrudnia jej wejście w dorosłość.

  ==========

  Conan Niszczyciel

  Piątek 17 kwietnia o 21.00

  Królowa Taramis składa Conanowi (Arnold Schwarzenegger) propozycję nie do odrzucenia. Jeśli barbarzyńca odzyska czarodziejski róg, ona przywróci życie jego zmarłej kochance.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram