Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Dr Strange na dużym ekranie

Dr Strange na dużym ekranie

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #5639

  Gdy wytwórnia Disneya kupiła wydawnictwo Marvel, można było bezpiecznie założyć, że niezbyt wielu ludzi stawiało na Dr. Strange'a jako pierwszego superbohatera Marvela, który zostanie sfilmowany. A jednak wygląda na to, że to on wygrał wyścig. Dr Strange to jeden z bardziej niezwykłych bohaterów Marvela. Myślano o nim jako o bohaterze filmu już od 1986 roku. Obecnie jednak mówi się o tym filmie całkiem otwarcie:

  [more]Studio Marvela wynajęło autorów scenariusza "Conana", Thomasa Donnelly'ego i Joshuę Oppenheimera, by napisali scenariusz do filmu o Dr. Strange'u. Obok "Conana" - filmu Marcusa Nispela z główną rolą Jasona Momoa - Donnelly i Oppenheimer napisali też adaptację gry "Uncharted: Drake's Fortune" dla wytwórni Sony i producenta Chucka Rovena, i szkic scenariusza do filmu Jona Favreau "Cowboys and Aliens" dla wytwórni DreamWorks/Universal.

  Źródło: Sci Fi Wire[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram