Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Dostaniemy dłuższe odcinki BSG?

Dostaniemy dłuższe odcinki BSG?

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #3958

  Druga połowa czwartego sezonu Battlestar Galactica będzie zawierać bardzo długie odcinki, które w lepszy sposób doprowadzą nas do końca serii - obiecał David Eick, producent wykonawczy serialu.

  [more]Według Eicka producentom "udało przekonać się sieć (SCI-FI Channel), by pozwoliła im na wyemitowanie długich epizodów". Ma się to odbywać na zasadzie robienia z pojedynczego odcinka dwóch, z podwójnego - czterech itd. Jak mówi producent, wcześniej ekipa zmuszona była wycinać 10 - 15 minut filmu z nadzieją, że kiedyś zostanie on wyemitowany w całości. Dlaczego uległo to zmianie? Eick twierdzi, że seria wchodzi w krytyczny moment, dlatego po prostu nie da się skrócić epizodów i czekać na późniejsze wyemitowanie.

  Załoga BSG nie udzieliła jak dotąd żadnych nowych informacji dotyczących zakończenia serialu, poza tym, że seria obfituje w wiele naprawdę dobrych odcinków, ale samo zakończenie to, według słów Michaela Trucco (Samuel T. Anders), poezja.

  Na koniec Eick powiedział, że cała ekipa stara się zrobić coś nowego ze SF, osiągnąć coś, co udało się Star Trekowi i w pewnym stopniu im się to powiodło.

  Informacja zaczerpnięta z serwisu SCI-FI Wire.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram