Doffowy weekend w STO

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #6532

  Nadchodzący weekend będzie świetną okazją, by poświęcić nieco uwagi swoim Duty Officers (zakładając, że "minigierka" ta już i tak Was kompletnie nie pochłonęła...). Począwszy od dnia jutrzejszego, od 19:00, aż do poniedziałku, także do godziny 19:00, odbędzie się specjalny event, skupiony wokół nowego systemu. Oto co Cryptic przyszykował dla graczy:

  • Osoby, które udadzą się do poruczników Ferra (FED) lub S'stas (KDF) otrzymają 50% premii doświadczenia zdobywanego w poszczególnych kategoriach Duty Officers. Bonus wystarczy przyjąć tylko raz, a będzie on aktywny już do końca trwania eventu.
  • Rozmowa z ww. NPC przełoży się także na kompletnie darmowych, bardzo rzadkich (very rare) duty officers. Członkowie Federacji otrzymają inżynieryjnego Exocompa, a żołnierze Imperium Remanina.
  • Wszystkie "boostery" doffów zakupione z C-Store i otwarte w trakcie trwania eventu dadzą graczom dodatkowego, zielonego (uncommon) lub lepszego oficera. Tyczy się to także pakietów zakupionych wcześniej, tak więc jeśli posiadacie coś w zapasie, to lepiej się wstrzymać z otwarciem do jutra.

  Oprócz samego eventu i premii kilka zmian czeka także sam system. Od jutra będzie można zakupić w C-Store dodatkowe sloty duty officers, do maksymalnie 400. Co więcej, do Doff Packów z C-Store dodanych zostało pięciu całkiem nowych oficerów z niespotykanymi nigdzie indziej zdolnościami. Znajdziemy pośród nich przedstawicieli gatunków Xindi, Suliban i innych. Będą to jednak bardzo rzadkie i trudne do trafienia przypadki.

  Cryptic zapewnia też, że to nie koniec grudniowych niespodzianek i do końca miesiąca możemy się spodziewać jeszcze przynajmniej jednego eventu.

  Źródło: Season 5 Dev Diary #9

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram