Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Doctor Who: Dreamland - jest data premiery

Doctor Who: Dreamland - jest data premiery

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Jamjumetley
  Participant
  #5153

  Kilka dni temu w newsie: Doctor Who animowany - pierwszy klip, podaliśmy nieco informacji o nowej odsłonie przygód ostatniego Timelorda. Zaprezentowaliśmy również pierwszy urywek Dreamlandu. Teraz poznaliśmy datę premiery i opisy poszczególnych odcinków.

  [more]

  Dołączona grafika

  Fani Władcy Czasu będą mieli co oglądać w zbliżających się dniach. Nie dość, że odcinek specjalny zatytułowany Waters Of Mars zostanie wyemitowany 15. listopada, to niecały tydzień później (21. listopada) zapoznać się będzie można z pierwszą częścią filmu animowanego. Twórcy zdecydowali się również podać na swoim blogu opisy wszystkich sześciu jego części:

  • Dry Springs, Nevada, 1958 rok. Podczas wizyty w restauracji Doktor zaprzyjaźnia się z młodą kelnerką Cassie i jej przyjacielem Jimmy'im. Timelord aktywuje pozaziemski artefakt. Po zapoznaniu się z jego właściwościami cała trójka zostaje przechwycona przez wojsko Stanów Zjednoczonych do Strefy 51 w Roswell. Tam bohaterowie dowiadują się o operacji Upadły Anioł. Czy dowódca operacji - pułkownik Stark będzie w stanie zmusić trio, by zapomniało, czego właśnie doświadczyło?
  • Poszukując schronienia w opuszczonym miasteczku Solitude, Jimmy dokonuje pewnego odkrycia. Bohaterowie napotykają władzę królewską Viperoxów.
  • Doktor nie może zrozumieć, dlaczego Przymierze Cieni jest bardziej zainteresowane fragmentem kosmicznego urządzenia związanego z lotem, zamiast kapsułami Viperoxów ukrytymi pod powierzchnią ziemi. Cała układanka staje się prostsza po tym, jak dziadek Jimmy'ego - Nocny Orzeł, zapoznaje Doktora z Riveshem Mantilaxem.
  • Schwytany przez wojsko Rivesh spotyka się ze swoją żoną - Sarubą Velak. W tym czasie Doktor poznaje niepokojącą prawdę o jego prawdziwej tożsamości.
  • Aby uratować męża i powstrzymać przed przebudzeniem armii Lorda Azloka, Saruba i Doktor muszą stanąć twarzą w twarz z tajemniczą obcą siłą w magazynie skrywającym statek kosmiczny.
  • Kiedy zapada zmierzch, drony Viperoxów rozpoczynają atak na amerykańską bazę wojskową. Czy Doktor będzie w stanie znaleźć sposób, aby powstrzymać obce siły?

  Źródło: bbc.co.uk[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram