Forum Fandom Kluby i grupy Dni Jakuba Wędrowycza 2010

Dni Jakuba Wędrowycza 2010

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Vilya
  Participant
  #5503

  Witam wszystkich 🙂 Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki "Cytadela Syriusza" zaprasza na coroczny konwentWakacje za jakiś czas, ale już dziś możecie zarezerwować sobie czas na absolutnie niesamowity konwentDNI JAKUBA WĘDROWYCZA 16-18 LIPCA 2010WOJSŁAWICEV EDYCJA URODZINAOWA!!!i jak na urodziny przystało mamy znakomitych gościANDRZEJ PILIPIUKJAKUB ĆWIEKNiesamowita atmosfera jedynego na świecie miejsca WOJSŁAWIC czeka na WAS, konkursy, pokazy, prelekcje a wszystko w konwencji sarmacko-dekadenckiej jednym słowem zabawa przez 3 dni !!!PUNKTY PROGRAMU MOŻNA ZGŁASZAĆ DO Joanna “Bunny” Denysiuk, email: joannadenysiuk@wp.plNad stroną pracujemy i wkrótce ukaże się jej nowa odsłona, o czym niezwłocznie Was poinformujemy :)ZAPRASZAMY TWÓRCÓW I UCZESTNIKÓW PRZYBYWAJCIE TŁUMNIE 🙂

  Vilya
  Participant
  #88756

  Zmiana terminu konwentu!!!!!Z powodu wyborów prezydenckich zmuszeni zostaliśmy do przesunięcia terminu imprezy.DNI JAKUBA WĘDROWYCZA 16-18 LIPCA 2010WOJSŁAWICEV EDYCJA URODZINOWA!!!PUNKTY PROGRAMU MOŻNA ZGŁASZAĆ DO Joanna “Bunny” Denysiuk, email: joannadenysiuk@wp.pl

  Vilya
  Participant
  #90737

  Nowy gość konwentu 🙂

  Na Dniach Jakuba Wędrowycza pojawi się Stefan Darda – autor literatury grozy. Stał się sławny publikując w 2008 roku nominowaną do nagrody im. Janusza A. Zajdla oraz nagrody Sfinks powieść “Dom na wyrębach”. Jest to książka grozy osadzona w polskich realiach połowy lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, sięgająca do wierzeń ludowych. W roku 2010 ukazała się druga powieść Stefana Dardy “Słoneczna Dolina”, będąca pierwszą częścią dwutomowego cyklu Czarny Wygon, którego akcja została umiejscowiona na Roztoczu.

  http://djw.konwent.pl/

  Vilya
  Participant
  #91290

  Dni Jakuba Wędrowycza już w najbliższy weekend!

  5. edycja Dni Jakuba Wędrowycza rozpocznie się w najbliższy piątek, 16 lipca. Na stronie konwentu pojawiły się już pierwsze punkty programu.

  Ale nie martwcie się - organizatorzy nie zamierzają zanudzić Was prelekcjami - spodziewajcie się masy konkursów z cennymi nagrodami, ciekawych warsztatów i planszówkowych turniejów w bogato wyposażonym Games Roomie. Odbędą się także ciekawe pokazy - Lubelskiego Korpusu Ekspedycyjnego (rekonstrukcja/airsoft), bractwa rycerskiego z Zamościa oraz lubelsko-lubartowskiej grupy kuglarskiej (fireshow).

  Sobotni wieczór uwieńczy przedstawienie teatralne oraz koncerty Mechaniki Płynów (http://www.myspace.com/mechanika) i Leśnego Licha (http://www.lesnelicho.com/).

  Gośćmi konwentu będą pisarze - Jakub Ćwiek i Stefan Darda.

  Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie http://djw.konwent.pl/. Znajdziecie tam m.in. dokładny opis dojazdu do Wojsławic oraz galerie zdjęć z poprzednich edycji.

  Serdecznie zapraszamy do Wojsławic w dniach 16-18 lipca!

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram