Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Dni Fantastyki - kolejne wieści

Dni Fantastyki - kolejne wieści

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #7406

  Wrocławskie Dni Fantastyki tuż tuż. Organizatorzy przygotowali dodatkowe noclegi, mamy też informację o Games Roomie. Poczytajcie.

  [more]Noclegi

  Nie masz jeszcze noclegu na DFy? Organizatorzy udostępnili dodatkową pulę noclegów w szkole noclegowej! Kolejne 60 miejsc będziecie mogli zarezerwować dzwoniąc od dzisiaj, w godzinach 10 - 16 na numer 71 349 29 95. Cena kart w tej puli wynosi 10 zł. Są to już ostatnie miejsca w szkole!

  Noclegi będzie można wykupić w kasach imprezy w sobotę od godziny 14.

  Jednocześnie informujemy, że karty zakupione w przedsprzedaży i już opłacone będzie można odebrać od godziny 8 w sobotę w szkole noclegowej.

  Games Room

  Podziemia Zamku w Leśnicy i w tym roku wypełnią się grami po same brzegi!

  Wraz ze sklepem Planszóweczka organizatorzy DFów przygotowali dla Was wypełnioną po brzegi wypożyczalnię oraz liczne atrakcje, jak choćby Turniej Pentago, Pojedynek Robotów, Set, Duchy albo pokaz Halli Galli. Jednak to nie koniec!

  Polska Ekipa Munchkina z Wydawnictwa Black Monk przeprowadzi dla uczestników dwa turnieje - w sobotę dla początkujących i w niedziele - Mistrzostwa Wrocławia dla wyjadaczy. Natomiast goście z wydawnictwa Cube zaprezentują trzy gry - Junglee Brunc, Gobliny i Hotten Totten w które przez cały czas działania Gamesroomu będziecie mogli nauczyć się grać, a w niedziele o 12 w sali Warsztatowej rozegrać turniej w ostatnią z nich.

  Nie sposób nie zaprosić też wszystkich wielbicieli gier na pokaz i Pierwszy interplanetarny turniej w Zombiaki organizowany przez Zgrami.pl oraz zawody w planszówkę Labirynth: The Paths of Destiny, który poprowadzą autorzy gry - Kamil Matuszak, Mateusz Pronobis z wydawnictwa Let's Play. Do tego również Star Wars LCG oraz Warhammer Inwazja.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram