Forum Trek.pl Newsy Star Trek Dlaczego nie ujrzymy Shatnera w ST XI?

Dlaczego nie ujrzymy Shatnera w ST XI?

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #4055

  William Shatner, aktor grający w oryginalnej serii Star Treka kapitana Kirka, tłumaczy, dlaczego nie będzie obecny w nadchodzącej produkcji J.J. Abramsa.

  [more]W tej chwili Shatner kończy właśnie grę w ostatnim sezonie serialu Boston Legal, zwycięzcy nagrody Emmy. Sam aktor twierdzi, że jest wielkim fanem twórczości Abramsa, lecz gwoli szczerości, nikt roli w nowym Treku mu nie proponował.

  Aktor w zeszłym roku dał publice jasno do zrozumienia, że byłby bardzo zainteresowany grą w nowej produkcji wraz ze swoim przyjacielem Leonardem Nimoyem. Niestety, wszystko potoczyło się inaczej. Tak czy owak, Shatner stwierdził, że mimo wszystko byłby gotowy zagrać Kirka w kolejnej części, jeżeli taka powstanie.

  Prawdopodobnie odwoływał się on do własnej noweli, Star Trek: The Return, której wydarzenia mają miejsce bezpośrednio po filmie Star Trek: Generations, kiedy to Kirk zginął. Shatner twierdzi, że w podobnym wypadku przywrócenie Kirka do życia nie byłoby trudne.

  Ciekawe tylko, jaka będzie na to wszystko odpowiedź J.J. Abramsa, a możemy być pewni, że jakaś będzie.

  Informacja zaczerpnięta z portalu SyFy.[/more]

  Anonymous
  Guest
  #63488

  W takiem układzie ciekawe kto zagra starszego Kirka u boku Nimoya oraz całą resztę załogi z oryginalnego serialu.

  I. Thorne
  Participant
  #63489

  Pewnie nikt bo nie będzie wstawek z przyszłości.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram