Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Definitywny reset Supermana

Definitywny reset Supermana

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Author
  Posts
 • Jamjumetley
  Participant
  #6155

  Pamiętacie jeszcze poprzednie filmy o przygodach Supermana? O.K. Teraz wyobraźcie sobie jak Zack Snyder wyciąga z kieszeni neuralizer i błyska wam oślepiającym światłem prosto w oczy. Christopher Reeve? Brandon Routh? Nie... To tylko gaz bagienny odbijający światło z Wenus...

  [more]

  Dołączona grafika

  Mówiąc zwięźle - masz, drogi widzu, zapomnieć o istnieniu wszelkich wcześniejszych ekranizacji Człowieka ze Stali. Reżyser chce być wierny kanonowi, ale jednocześnie nie zamierza stać się niewolnikiem własnego dzieła. Takie podejście przypomina trochę zabiegi jakie zastosowano przy rewitalizacji innego bohatera DC Comics - Batmana (Christopher Nolan jest zaangażowany również przy Supermanie).

  Jedyną stałą w przypadku nowej produkcji ma być osoba głównego bohatera. Reszta to - jak określa Snyder - "dziewiczy obszar". Przy całym tym konserwatyzmie dotyczącym postaci Kal-Ela, reżyser uchyla się jednak od odpowiedzi na pytanie o kostium jaki przyodzieje Cavill.

  Jedno jest pewne - film będzie trudnym przedsięwzięciem. Będzie musiał zmierzyć się z legendą. Nie da się uniknąć porównań z poprzednimi odsłonami (pardon - "gazami bagiennymi"). Wyniku tego starcia nie da się przewidzieć. Pochwalić jednak należy twórców za odwagę w podążaniu własnymi ścieżkami.

  Superman: Man of Steel (tytuł roboczy) zapowiedziany jest na grudzień 2012. Na chwilę obecną potwierdzono obsadzenie dwóch ról - Henry Cavill jako Superman, oraz Diane Lane jako Martha Kent. Według Snydera dalsza obsada będzie "czymś fantastycznym". Nadal nie wiadomo co z Kevinem Costnerem, o którym pisaliśmy w newsie - Kevin Costner u boku czy naprzeciw Człowieka ze Stali? Na razie musimy traktować tę ciekawostkę jak zwykłą plotkę.

  Źródło: Los Angeles Times[/more]

  perekel
  Participant
  #96998

  :shock2: :/ :wacko: 😮 😕 ❓ Takie emocje towarzyszyły mi podczas czytania tego posta...

  Diabeu
  Participant
  #97023

  http://www.imdb.com/news/ni8685803/

  Kostner oficjalnie jako Jonathan Kent.

  Jamjumetley
  Participant
  #97025

  No to już Diable rogaty - newsa pisać! 😉

  Diabeu
  Participant
  #97029

  Ale po co?Nie może być każdy nius o tym filmie w 1ym temacie? 😈

  Piotr
  Keymaster
  #97041

  Tematy są osobno dlatego, że tylko w ten sposób pokazują się w serwisie.

  Diabeu
  Participant
  #97043

  Aha, to teraz łapię.Danke szyn.

  Jamjumetley
  Participant
  #97089

  Za mało na newsa, a zbyt wiele, żeby przejść koło tego bez zainteresowania.

  There could be a character in the movie that other people might refer to as Superman.

  Bizarro?

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram