Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Daredevil od nowa

Daredevil od nowa

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Jamjumetley
  Participant
  #5362

  Postać Daredevila, która doczekała się jak dotąd tylko jednego filmu, może już wkrótce dostać kolejną szansę za sprawą remake'a.

  [more]

  Dołączona grafika

  W całą sprawę zamieszane jest studio Regency oraz były prezes News Corp - Peter Chernin, który zostanie producentem. Do napisania scenariusza zaangażowano Davida Scarpę, odpowiedzialnego wcześniej za Dzień w którym stanęła Ziemia dla studia Fox. Powód, dla którego zdecydowano się zrestartować Daredevila, jest prozaiczny - studia zajmujące się ekranizacjami przygód superbohaterów, zobowiązane są do wypuszczania coraz to nowych części. W przeciwnym razie prawa wracają do należącego do Disneya Marvela. Tak naprawdę nikt nie ma nic do stracenia. Zamiast kontynuować coś, co raz nie wyszło, możemy to zrestartować i zacząć od nowa. A nuż wyjdzie lepiej. Inna sprawa, czy fani nie staną się wkrótce znudzeni ciągłymi restartami przygód ulubionych bohaterów.

  Źródło: deadline.com[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram