Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Czyżby kontynuacja nBSG?

Czyżby kontynuacja nBSG?

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #5802

  Serwis ]Screen Junkies zamieścił wywiad z gwiazdorem serialu Battlestar Galactica, Edwardem Jamesem Olmosem (Adama). Zgodnie ze słowami Olmosa twórcy serialu planują ponowne spotkanie z komandorem Adamą.

  [more]Jeśli oni tego nie zrobią, zrobię to ja,- powiedział Olmos na konferencji prasowej. - Stworzę komiks, rodzaj graficznej powieści. Mam nadzieje, że wkrótce. To zależy od ludzi zaangażowanych w projekt i ich zrozumienia dla całej sprawy. Myślę, że zrozumieją.

  Olmos rozmawiał też z siecią Hispanic Heritage Month, gdzie jego film, Selena, wytwórni Warner Brothers oferuje w usłudze Movies on Demand. Rozmowa zeszła na "BSG" i Olmos zaczął mówić o planach wznowienia serii tam, gdzie została przerwana.

  Myślę, że ludzie chcieliby wiedzieć, co Lee Adama robi na tej planecie, co robi Tyrol czy pułkownik i jak ta planeta nas traktuje, a jak my traktujemy ją. Jak sobie radzimy i jaki wpływ mamy na rozwój ludzkości. To istotne.

  Źródło: TrekWeb[/more]

  Barusz
  Participant
  #92811

  Totalnie bezsensu, oglądalibyśmy (no, albo czytali o tym) kolejne polowania na hipopotamy i ludowe wesela postaci. Po co?

  Cross
  Keymaster
  #92813

  A jak myślisz?

  Infango
  Participant
  #92814

  A przypadkiem nie krążyły wieści o produkcji serialu opartego na karierze Adamy zanim został dowódcą BSG ? Bo jakoś tego że będzie to oparte na wydarzeniach z tej planety to ... ( planeta małp w BSG ? ) No chyba że Galaktyka zawróci z kursu na gwiazdę ... Bo tak szczerze oglądanie Farmville jakoś nie będzie za ciekawie.

  Cross
  Keymaster
  #92815

  A przypadkiem nie krążyły wieści o produkcji serialu opartego na karierze Adamy zanim został dowódcą BSG ?

  http://www.trek.pl/forum/index.php?showtopic=7268

  Infango
  Participant
  #92819

  No właśnie coś mi się zdaje że to Universum rozmieni się na drobne, bo w końcu słyszę w różnych podcastach i na stronach że w końcu jak się połowa sprawdzi to będziemy mieli z 5 nowych seriali ! Gdyby tak Treka tak ktoś chciał kręcić w tylu wersjach to by było coś pięknego 🙂

  Barusz
  Participant
  #92820

  Chciał, tylko 10 lat temu 😉

  Lo'Rel
  Participant
  #92822

  Jakby chcieli kręcić takiego Treka jak BSG to by było bajecznie. Dzisiaj latanie od gwiazdy do gwiazdy to już chyba trochę za mało.

  Cross
  Keymaster
  #92824

  Profan.

  Lo'Rel
  Participant
  #92834

  Nie profan. Taka prawda. Ale gdyby nakręcili kolejne latanie od - do, to i tak bym się cieszył. Generalnie...

  Cross
  Keymaster
  #92837

  Ale gdyby nakręcili kolejne latanie od - do, to i tak bym się cieszył.

  Ja też.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram