Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Czy powstanie Park Jurajski IV?

Czy powstanie Park Jurajski IV?

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Jamjumetley
  Participant
  #5154

  Ain't It Cool News rozmawiało z Joe Johnstonem - dyrektorem artystycznym i reżyserem takich filmów jak Hidalgo, Jumanji i Park Jurajski III. Pośród kilku tematów, poruszono sprawę kontynuacji tej ostatniej produkcji.[more]

  Dołączona grafika

  Najpierw Harry Knowles rozmawiał z reżyserem o efektach specjalnych zastosowanych w pierwszym Jurassic Park. Johnston stwierdził, iż właściwa mieszanka CGI i modeli pozwoliła stworzyć świat tak realny, że publiczność często nie była w stanie odróżnić namacalnych rekwizytów od komputerowej animacji. Po krótkim wstępie zaczęto rozważać możliwość zrealizowania czwórki:

  Harry Knowles: Skoro jesteśmy w temacie - Czy myślisz o zabraniu się za kontynuację?

  Joe Johnston: Mamy świetną historię do opowiedzenia w kolejnej części. Jest to coś zupełnie innego od poprzednich trzech. Byłbym bardzo zainteresowany możliwością jej realizacji. Pcha cały franchise w zupełnie nowym kierunku. Tylko w takich okolicznościach chciałbym się nią zająć.

  Dołączona grafika

  Pcha cały franchise w zupełnie nowym kierunku, tak?

  Harry Knowles: Kolejny film o grupce ludzi walczących o przetrwanie z krwiożerczymi dinozaurami jest...

  Joe Johnston: Czymś co już zrobiliśmy, i to już trzy razy. Myślę, że jest to...

  Harry Knowles: Trzymaj się z dala od wyspy. Nie wracaj tam!

  Joe Johnston: Dlaczego ktoś chciałby tam wrócić? Trudno już było znaleźć drugi i trzeci powód, żeby się tam znowu znaleźć. Kolejny film musiałby rozpocząć trylogię, ale to już zależałoby w dużym stopniu od Spielberga i studia. To już chyba właściwy moment, jeżeli w ogóle chcemy coś tu stworzyć. Przerwy między poprzednimi odsłonami wynosiły zawsze około czterech lat. Jesteśmy już spóźnieni. Nie wiem. Zobaczymy.

  Źródło: Ain't It Cool News[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram