Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Czy będzie Batman III?

Czy będzie Batman III?

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #3909

  Christopher Nolan, reżyser The Dark Knight, sequelu filmu o Batmanie powiedział niedawno dziennikarzom, iż nie myśli na razie o kolejnych przygodach człowieka nietoperza, jednak część jego ekipy twierdzi, iż jest inaczej.

  [more]Scenarzyści David S. Goyer i Jonathan Nolan powiedzieli reporterom, że po skończeniu pierwszego filmu w roku 2005 (Batman Begins), reżyser rzucił im wyzwanie, by stworzyli scenariusz na tyle dobry, by nie mógł go odrzucić. W ten sposób powstał zarys The Dark Knight.

  Powstaje zatem pytanie: czemu Christopher Nolan powinien zrobić trzeci film? "Dla niewyobrażalnej gotówki" - zażartował sam reżyser podczas grupowego wywiadu mającego miejsce w ubiegły weekend. Po chwili jednak dodał, że nie wie jeszcze, czy faktycznie zabierze się do pracy nad kolejną częścią Batmana.

  Gary Oldman, aktor grający detektywa Jima Gordona w filmie Nolana stwierdził jednak, iż jest niemal pewny, że reżyser podpisze kontrakt na kolejny film. Według niego, Christopher jedynie droczy się z dziennikarzami.

  Premiera The Dark Knight jest przewidziana na 18 lipca.

  Informacja zaczerpnięta z serwisu SCI-FI Wire.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram