Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Czy AXN wykupi Stargate: Universe?

Czy AXN wykupi Stargate: Universe?

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • Jamjumetley
  Participant
  #5000

  Informacja będzie krótka, jednakowoż bardzo ważna i dająca wiele do myślenia. Na stronie głównej kanału AXN pojawiła się sonda. Oto pytanie, jakie serwis zadaje odwiedzającym (pisownia oryginalna): Czy stacja AXN powinna zakupić serial Star Gate: Universe?

  Jeżeli czytasz tą informację, to chyba wiesz jak odpowiedzieć 😉 Czy możemy liczyć na to, że już wkrótce zagraniczne seriale będą pokazywać się w Polsce w miarę na bieżąco i bez poślizgów?

  Flashbones
  Participant
  #78107

  AXN powinna zamówić nowe Stargate, ja czekam z wielką niecierpliwością na nowa odsłonę.

  Crane
  Participant
  #78116

  Szkoda że nie ma opcji do wyboru żeby jeszcze wykupili 5 sezon Atlantydy 😉

  biku1
  Participant
  #78118

  Spokojnie 5 sezon też będzie tylko pewnie jak go opracują bo nie po to pojechali 10 sezonów SG-1 i 4 SG-A aby teraz przerwać. Tym bardziej ,że wszystkie seriale z tych wielosezonowych jak Farek, ST TNG, Entek ,EFC czy wspomniane SG-1/A zawsze dawali do końca.

  Jamjumetley
  Participant
  #78135

  Niech dadzą BSG, bo jak na razie pokazali tylko pierwszy sezon. Okropnie niemiłe uczucie jak w gazecie z programem telewizyjnym widnieje kolejny odcinek, a gdy się rozsiądziesz z kawką w fotelu, serwują Ci pierwszy odcinek właśnie zakończonej serii...

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram