Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Czerwiec w kanale Scifi Universal

Czerwiec w kanale Scifi Universal

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #6249

  Czas na kolejne zapowiedzi kanału Scifi Universal. Tym razem oprócz znanych, współczesnych produkcji znajdziemy coś, co cenią fani kultowej już pary agentów FBI.

  [more]Gwiezdne wrota: Wszechświat – sezon 1

  (Stargate Universe)

  Kolejne odcinki w niedziele o 21.00

  Dołączona grafika

  Spektakularny serial science fiction z Robertem Carlylem w roli doktora Nicholasa Rusha, stworzony przez autorów cyklu „Gwiezdne wrota: Atlantyda”. „Gwiezdne Wrota: Wszechświat” opowiada o grupie odkrywców, którzy podczas prac badawczych nad dziewiątym symbolem Gwiezdnych Wrót trafiają na pokład prastarego statku kosmicznego o nazwie „Destiny”. Nie mogąc sobie poradzić z systemem nawigacyjnym okrętu, załoga zmuszona jest wypełnić misję zaplanowaną przed wiekami przez Pradawnych. Odkrywcy przemierzają wszechświat, odwiedzając liczne cywilizacje. Spotykają nowych przyjaciół, ale i zawziętych wrogów...

  ==========

  Miecz prawdy – sezon 2

  (Legend of the Seeker)

  Kolejne odcinki w niedziele o 21.50

  Dołączona grafika

  Mitologiczny serial, ukazujący niezwykłą podróż młodego leśnika, Richarda Cyphera (Craig Horner). Zrządzeniem losu spotyka on na swej drodze tajemniczą kobietę o imieniu Kahlan (Bridget Regan) oraz mądrego i potężnego czarodzieja, Zeddicusa (Bruce Spence). To oni uświadamiają mu jego prawdziwe przeznaczenie. Richard okazuje się zapowiedzianym przez proroków Poszukiwaczem Prawdy – pierwszym prawdziwym Poszukiwaczem od tysiąca lat, który przyszedł na świat, by zawładnąć potężnym Mieczem Prawdy i położyć kres tyranii Rahla Posępnego (Craig Parker).

  ==========

  Sensacyjne seriale: Badacze zjawisk nadprzyrodzonych

  Magazyn 13 – sezon 1 (kolejne odcinki w środowe wieczory o 21.00)

  (Warehouse 13)

  Z Archiwum X (środowe wieczory o 21.50, w tym również antenowe premiery odcinków)

  (The X Files)

  Na wszystkich miłośników teorii spiskowych czeka wyjątkowa atrakcja. Emitowane razem seriale „Magazyn 13” i „Z Archiwum X” gwarantują podwójną porcję cudów i dziwów w każdy środowy wieczór.

  Bohaterami cyklu „Magazyn 13” są agenci służb specjalnych, Pete Lattimer (Eddie McClintock) i Myka Bering (Joanna Kelly), którzy zostają oddelegowani do ściśle tajnego magazynu w Południowej Dakocie. Nie jest to jednak całkiem zwyczajna misja specjalna. W ich nowej bazie przechowywane są liczne nadprzyrodzone obiekty, zebrane na przestrzeni wieków przez amerykański rząd.

  Dołączona grafika

  “Z Archiwum X”, jeden z najpopularniejszych, kultowych seriali wszechczasów, śledzi poczynania agentów FBI, Foxa Muldera (David Duchovny) i Dany Scully (Gillian Anderson). Badają oni marginesowe przypadki, dotyczące tajemniczych zjawisk nadprzyrodzonych. Z upływem czasu pogrążają się coraz głębiej w niebezpiecznym świecie kosmitów i rządowych sekretów.

  ==========

  Filmowe premiery w piątkowe wieczory

  Piątkowe wieczory o 21.00

  W tym miesiącu w piątkowe wieczory przedstawimy premiery następujących filmów:

  Strażnik czasu II: Decyzja

  (Timecop 2: The Berlin Decision)

  3 czerwca o 21.00

  Strażnik czasu, Ryan Chang, próbuje powstrzymać genialnego przestępcę, który usiłuje zmienić przeszłość, by przejąć kontrolę nad przyszłością.

  Czynnik kontroli

  (Control Factor)

  10 czerwca o 21.00

  Agent ubezpieczeniowy zostaje na ulicy zaatakowany przez nieznajomego. Od tej pory słyszy głosy, nawołujące go do zabicia żony. Próbuje to wyjaśnić.

  Pajęczyna

  (Webs)

  17 czerwca o 21.00

  Czwórka elektryków przypadkowo odnajduje bramę do innego wymiaru. Przenosi ich ona do równoległej rzeczywistości, zdominowanej przez pająki.

  Wstrząsy 2: Wielkie larwy wróciły

  (Tremors 2: Aftershocks)

  24 czerwca o 21.00

  Dalszy ciąg zabawnego horroru. Ocalały z poprzedniego ataku mężczyzna zostaje wynajęty do schwytania podziemnych potworów z pola naftowego w Meksyku.

  ==========

  Wieczór oryginalnych filmów Scifi

  W każdą sobotę o godz. 21.00

  W każdą sobotę pokażemy oryginalne produkcje filmowe stacji Scifi. Znajdą się wśród nich historie o przerażających stworach, nadprzyrodzone opowieści fantasy oraz imponujące filmy katastroficzne. Wybrany na sobotnie wieczory repertuar z pewnością utrzyma widza w napięciu.

  W tym miesiącu przedstawimy następujące premiery:

  Zagłada

  (Xtinction)

  4 czerwca o 21.00

  Turyści, przemierzający łodzią mokradła Luizjany, zostają zaatakowani przez przerażającego stwora, który przypomina prastarego, morskiego dinozaura.

  Atak meteorytów

  (Meteor Storm)

  11 czerwca o 21.00

  Wokół Ziemi przelatuje złowieszcza kometa. Niedługo potem San Francisco nawiedzają deszcze niszczycielskich meteorów.

  Super Eruption

  18 czerwca o 21.00

  Potężny wybuch wulkanu stanowi zagrożenie dla Parku Narodowego Yellowstone. Wulkanolog i strażak jednoczą siły, wykorzystując swą wiedzę zawodową.

  Moby Dick

  25 czerwca o 21.00

  Współczesna adaptacja klasycznej powieści. Kapitan nowoczesnej łodzi podwodnej próbuje znaleźć i zabić prehistorycznego wieloryba, który go okaleczył.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram