Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Cyberpunkowy konkurs literacki

Cyberpunkowy konkurs literacki

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #5677

  Zapraszamy do wzięcia udziału w CYBERPUNKOWYM KONKURSIE LITERACKIM. Dla autorów/autorek najlepszych tekstów przygotowaliśmy wejściówki na Falkon 2010, książki oraz publikację w informatorze konwentowym, który otrzyma każdy uczestnik Falkonu 2010, lub na oficjalnej stronie internetowej konwentu.

  [more]Do dnia 15 września 2010 roku należy wysłać pod ten adres opowiadanie o tematyce kryjącej się pod pojęciem CYBERPUNK, nawiązującym do tegorocznej konwencji Cyber Falkonu 2010. Temat konkursu można potraktować zarówno dosłownie, jak i metaforycznie.

  Teksty prosimy wysyłać w załączniku; w e-mailu prosimy również o podanie swoich danych do korespondencji. Tekst musi zmieścić się w przedziale 10 - 35 tysięcy znaków (ze spacjami). Jedna osoba może wysłać tylko jedno własne opowiadanie, które weźmie udział w konkursie. Nie przewidujemy ograniczeń wiekowych dla uczestników konkursu.

  Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 30 września 2010 r.

  Serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję, że WENA zaloguje się w Waszych umysłach![/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram