Forum Fandom Kluby i grupy Copernicon 2012, 5-7 października

Copernicon 2012, 5-7 października

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Copernicon
  Participant
  #6922

  Festiwal Gier i Fantastyki Copernicon to coś więcej niż zwykły zjazd fanów. To niecodzienna możliwość przeżycia niezwykłych przygód, spotkania niesamowitych ludzi, zobycia cennej wiedzy i poszerzenia swoich horyzontów. A to wszystko w trakcie jednego, naszpikowanego atrakcjami wczesnojesiennego weekendu w samym centrum cudownej, gotyckiej starówki Torunia.

  W dniach 5-7 października wrota Collegium Maius, Zamku Krzyżackiego i Dworu Artusa otwarte będą dla każdego fana fantastyki, nauki, literatury i gier, nie tylko tych video, ale także planszówek, karcianek i RPG. Spotkania z ciekawymi gośćmi, prelekcje, pokazy, warsztaty, konkursy, turnieje i masa innych punktów programu tylko czekają, byś razem z nami przekroczył granice wyobraźni.

  Stowarzyszenie Thorn, wraz z Samorządem Studenckim UMK, zapraszają na weekend z grami i fantastyką, którego nie zapomnisz. Do zobaczenia na tegorocznym Coperniconie!

  http://www.copernicon.pl 

  http://www.facebook.com/copernicon2012

  Dołączona grafika

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram