Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Colin Farrell w Pamięci Absolutnej

Colin Farrell w Pamięci Absolutnej

Viewing 5 posts - 16 through 20 (of 20 total)
  • Author
    Participant

Nie myślałem, ze spotkam kiedyś kogoś, kto nie miał okazji zapoznać się z twórczością Howarda...Ale w sumie to dobrze dla Ciebie. Jeśli lubisz heroic fantasy, to właśnie znalazłeś nowy cykl do czytania : tak książkowy jak i komiksowy. I jest tego, kurde, dużo 🙂

Diabeu
    Participant

No sęk w tym, że ja właściwie nie lubię fantasy, za to kocham sci-fi.I czytałem już dużo powieści sajfaj a z fantasy to tylko Powrót Króla, bo nie mogłem się wtedy doczekać na 3 film.

Silver Phoenix
    Participant

Od jednego o drugiego wcale nie jest tak daleko - tym bardziej, że niejeden pisarz SF brał się za fantasy i odwrotnie... Ale to już musisz sam ocenić - o ile oczywiście będziesz miał ochotę 🙂

Eviva
    Participant

I Alę zostawił, podły 🙄

To mnie akurat wcale nie dziwi... dziwi raczej jej naiwność i puszczalstwo.

No sęk w tym, że ja właściwie nie lubię fantasy, za to kocham sci-fi.

I czytałem już dużo powieści sajfaj a z fantasy to tylko Powrót Króla, bo nie mogłem się wtedy doczekać na 3 film.

Jednak cykl o Conanie radzę przeczytać, szczególnie oryginalne opowiadania - naśladowcy Howarda, choć jest ich sporo, do pięt mu nie dorastają. Zrozumiesz, że do tej pory nie było właściwego odtwórcy tej roli, musiałby to być ktoś kompletnie niezwykły.

Diabeu
    Participant

Od jednego o drugiego wcale nie jest tak daleko - tym bardziej, że niejeden pisarz SF brał się za fantasy i odwrotnie... Ale to już musisz sam ocenić - o ile oczywiście będziesz miał ochotę 🙂

Niby niedaleko ale jednak bardzo daleko.

Nie pociągają mnie baśniowe światy- za to wizje naszej przyszłości albo alternatywnych wszechświatów- już jak najbardziej.

Viewing 5 posts - 16 through 20 (of 20 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram