Co zobaczymy w STO po premierze?

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Anonymous
  Guest
  #5342

  Programiści Cryptic nie próżnują i tuż przed oficjalną premierą gry poinformowali graczy o tym co planują wprowadzić w przeciągu kilku najbliższych tygodni. Trzeba przyznać, że zapowiada się to całkiem imponująco i miło widzieć, że producenci myśleli nad rozwojem gry od samego początku i chcą zadbać o graczy, którzy osiągną maksymalny poziom w grze, czyli rangę admirała.

  [more]Wśród dodatków będą to m.in. misje, w których staniemy pomiędzy Borg a Undine (Gatunek 8472). Spotkamy także Q, a ten znowu zabawi się naszym kosztem i cofnie nas w czasie, prosząc o przysługę.

  Dla graczy stojących po stronie Imperium Klingońskiego też przygotowano kilka niespodzianek. Będą nowe mapy dla pojedynczego gracza w tym misje eksploracyjne, czyli „odkrywaj nowe światy i... podbijaj je”. Pojawi się również nowy klingoński krążownik, o który tak się upominali gracze.

  Jedną z ciekawszych rzeczy będzie możliwość walki pomiędzy graczami Federacji, co ma na celu przećwiczenie bitew PvP zanim wskoczy się na głęboką wodę. Również dodane zostaną nowe lokacje, takie jak Rura Penthe czy też możliwość zwiedzenia całego Układu Słonecznego od Merkurego po Neptuna, a nawet Plutona.

  Wszystko to jak wspomniałem ma być w prowadzane w nadchodzących tygodniach i, co najważniejsze, nie będą to płatne dodatki.

  A zatem Cryptic, make it so!

  Źródło: Star Trek Online[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram